Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt tegnap. Noha keveset beszéltünk, mégis nekem nagyon szimpatikus volt, ezért szeretném elhívni valahová ismerkedni/randizni. Személyesen nem találkoztam vele a mai nap folyamán, ezért a közösségi oldalon akarok rákérdezni. Szerintetek nem fogja nyomulásnak venni?


Nekem az a meglátásom (nem merem biztosra venni), hogy sokat néz engem, de nem feltűnően...



2013. szept. 25. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegnap ismerted meg, ma nem találkoztatok, de sokat néz? Nem értem ...
2013. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad van! Szóval tegnap nézett sokat mielőtt elkezdtünk volna beszélgetni.
2013. szept. 25. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ügyesen fogalmazz és akkor nem lesz nyomulós, tolakodó. Mondjuk ne egyből azzal nyiss, hogy "Szia. Ráérsz ma este", mert ez a nyomulás. Írd pl. azt (séma), hogy jó volt vele dumcsizni tegnap, viszont sajnálod hogy rövidre sikerült a beszélgetés. Az eddigiek alapján nagyon szimpatikusnak találod, mert... írj pár rá illő jelzőt. Végül: "Mit gondolsz, valamikor folytathatnánk az ismerkedést?" Ha valóban kölcsönös a szimpátia, nem marad pozitív válasz nélkül a leveled. Sok sikert!
2013. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) én is így gondoltam, hogy körül írom a mondanivalómat :)
2013. szept. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!