Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval, lassan 16 leszek, még nem volt barátom. A barátnőimmel is úgy vagyok, hogy én tipikus a "lelkizős, tanácsadós, elemezgetős" fajta vagyok, akivel mindenről lehet beszélgetni. Viszont vannak lányok, akiknek valami nagy problémájuk van, viszont a pasijuknak nem mondják el. Én viszont nem tudom elképzelni, hogy járok valakivel és nem tudok neki mindent elmondani, mint egy legjobb barátnak. Szóval én olyan vagyok, hogy egy idő után, ha megerősítve érzem magam a kapcsolatban, akkor nagyon nyitott leszek és el tudok mindent mondani. Szóval ha pl. van olyan barátnőm akivel a lelki dolgokat nem beszélem meg azt annyira nem tekintem barátnak, inkább csak havernak. Ugye nem gáz ha nekem kb. alapfeltétel hogy egy fiú nyitott legyen ilyenre mert különben nem tudom elképzelni hogy mi kötheti össze a párokat. Jó persze vonzódnak egymáshoz, meg ott a szex, de azért egy párkapcsolat több ennél.
2013. júl. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyit variálsz te csaj...

Egy fiú kb annyira kéne való legyen, hogy fogod a kezét, csók, esetleg tapi, és kész.

Nem kéne ennyire bonyolítani.

2013. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez NEM gáz! Én is ilyen vagyok és vannk ilyen fiúk a barátom is ilyen:)
2013. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem variálás.. én sem csak annyi akarok lenni akit lehet fogdosni és mutogatni hanem ha járok valakivel akkor azt rendesen szeretni akarom
2013. júl. 10. 19:58
 4/5 anonim válasza:
Kedves kérdező, nem ismerlek, de nagyon örülök neki, hogy vannak ilyen lányok a világon :D 17L vagyok, most már több mint más fél éve vagyunk együtt a barátommal, előtte pedig úgymond "alapozásként" fél évig legjobb barátok voltunk, illetve most is azok vagyunk :) Semmi szerelem első látásra, vagy ilyesmi. Inkább közös érdeklődés legyen, hogy egy együtt töltött délutánon ne csak pislogjatok egymásra :) A világon mindent elmondok neki, és ez kölcsönös. A közös problémáinkra ugyanez vonatkozik, sosem értettem meg, hogy ha az egyiknek baja van a másikkal, azt miért a fél várossal beszéli ki, és nem a párjával. Általában a barátság+szerelem+vonzódás trió kiüthetetlen, úgyhogy ne add fel a reményt! :D Persze a barátságból kapcsolatba lépés sem mindig garancia, olyat is láttam, akik nem jött össze. Persze majd úgy is meglátod :D Elnézést az ömlengésért, remélem segíthettem valamiben! :)
2013. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok..jó, hogy végre más is osztozik a véleményemen :'D

15l

2013. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!