Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

tudom, hogy így látatlanban nehéz megmondani, csak mégis..

szóval most leszek 9.-es és gólyatábor volt, ahol megismerkedtem a másik osztályból egy csajjal, jó barátnők lettünk. és poénból minden fiúhoz odamentünk és így mondta nekik, hogy -Szia, XY vagyok, téged hogy hívnak? és mindenféléről beszélgetett velük...és egy sráchoz is odament, akivel osztálytársak leszünk és most nem bnőmet akarom szapulni, csak hát elég bunkó módon viselkedett, mert egyszerűen annyit beszélt, hogy azt se hagyta, hogy megszólaljak, ők ott kettesben jól elbeszélgettek a fiúval, én meg 3. személyként csak álltam és vártam, mikor veszik észre, hogy én is ott vagyok...és a gyereken tökre látszott, hogy nyomul a csajra, mert pl. elkezdte ölelgetni, hogy felemelje, mert arról beszéltek, hogy a lány kövérnek tartja magát. aztán elmentünk kártyázni és olyat játszottunk, hogy mondasz az utánad következő embernek egy másik személyt, aki bárki lehet és húzod a kártyákat és ha pl. szíveset húzol, akkor az utánad következő személy szereti azt a személyt, akt mondtál neki...meg ilyenek. és egy másik lány is beszállt a játékba és ő egy csomószor a fiút mondta a csajnak, vagy a csaj mondta magát a fiúnak és a lényeg, hogy csomószor az jött ki, hogy megbaßzák egymást vagy hogy szeretik egymást...és a fiú "viccből" kérdezte tőle, hogy -XY, meg foglak b szni, kezdhetjük?" ilyesmik.

aztán másnap a másik két lány félre vonult, mert elmondtam nekik, hogy nekem tetszik az a fiú és mi kettesben sétálgattunk, beszélgettünk, és végig nagyon kedves volt, ők meg amikor megkérdeztem mondták, látszik rajta, hogy tetszem neki..

csak most akkor az előző napon miért tett ilyen félreérthetetlen megjegyzéseket meg dolgokat, amikből tisztán látszott, hogy a másik lány tetszik neki?? kit szeret jobban szerintetek?

15l


2013. aug. 23. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak ő tudja megmondni :D
2013. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet :D de félek megkérdezni, mert csak pár napja ismerjük egymást, ráadásul ha nem tetszem neki, nem akarok úgy indítani, hogy máris leégettem magam valaki előtt xd
2013. aug. 23. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neki igazából mindegy.

Sajnálom.

2013. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mármint hogy érted, hogy neki mindegy?
2013. aug. 23. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!