Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsam vissza finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza finoman?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel randiztam már párszor, és ő megemlítette, hogy hosszútávra tervez velem. De én nem rég léptem ki egy komoly kapcsolatból és nem állok készen még egy újabbra. A srácot nagyon bírom, és jó lenne, ha mondjuk barátnak megmaradna, nem szeretném elveszíteni. Meg átverni sem.


Hogyan tudnám ezt úgy megmondani neki, hogy ne utáljon meg?



2014. jún. 17. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

amíg meg nem szakítod vele a kapcsolatot hajtani fog, legalábbis én ilyen vagyok.

olyan nincs hogy legyünk barátok.. annyira morbid módon sablonos szöveg ez... mondd hogy ne haragudj nem szeretnék tőled semmit. akármit gondol, illene ezt megtenned.

2014. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így ahogy ide leírtad. Ha rendes megért. Ha valami hülyeséget meg kitalálsz az nem fog összejönni.
2014. jún. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben ott lakozik a válasz is!"Még nem állok készen egy ujj kapcsolatra"Ha értelmes srác biztosan megvárja mig megérik az a gyümölcs amire vágyik
2014. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de ha nem jön be a kérdezőnek, ne szívjon már szegény gyerek... az nem korrekt hogy várat magára fél évet utána összejön más sráccal... bakker
2014. jún. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nekem tetszik, csak most még élvezném az egyedüllétet.
2014. jún. 17. 01:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard őt megtartani, mint barátot. Nagyobb fájdalmat akarva sem okozhatnál neki.
2014. jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
El kell dönteni ,melyik tetszik jobban!A srác ,vagy az egyedüllét
2014. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha valóban így van nyugodtan várhat egy hónapot, ki fogja bírni :)
2014. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 barbibabaaaa válasza:
ha normális akkor megért!
2014. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy a csajokra buksz
2014. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!