Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsam vissza finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza finoman?

Figyelt kérdés
Kavartam egy sráccal egy buliban, de rájöttem, hogy egyáltallán nem illünk össze. Hogyan írjam le neki, hogy nem akarok tőle semmit? Nem szeretném megbántani...
2013. nov. 18. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szimplán mond meg neki, nincs annál retekebb érzés, mint amikor elhiszi, hogy még lehet vmi, de mégsem
2013. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Finoman térj ra a dologra én is voltam igy hogy finoman megbeszéltük :/
2013. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
"bocsi, de I'm just a slut, további szép napot!"
2013. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam neki facebookon, csak az a gond, hogy még nem látta és folyamatosan ír smst. Mit kéne tennem, ismételjem meg sms-be vagy csak várjak mig meg nem nézi?
2013. nov. 18. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!