Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsam el finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el finoman egy fiatal fiú randira hívását úgy, hogy ne bántsam meg, és a jó kapcsolat is megmaradjon?

Figyelt kérdés
Egy edzésre járunk, és eddig azt hittem, csak beszélgetünk, de ma e-mail-ben találkozni hívott. Egyáltalán nem tetszik, sokkal fiatalabb is nálam, úgyhogy nemet szeretnék mondani, de nem tudom mit írjak, hogy egyértelmű legyen, mégse bántsam meg, és utána se legyen kellemetlen találkozni az edzéseken.

2012. máj. 27. 11:29
 1/5 Carlsokolbász ***** válasza:
Megmondod neki?
2012. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
végre valaki aki nem úgy közli, hogy " húzz a francba" vagy hasoló bunkóságok
2012. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy:

"Ne haragudj, nem vagy az esetem, én nem tudom viszonozni a vonzódást"

2012. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyat nem tudsz, hogy nem bántod meg, hiszen ha nem találkozol vele, neki már az rosszul fog esni. Persze tényleg becsülendő, hogy próbálod valahogy úgy intézni a dolgot, hogy neki is jó legyen, de az a baj, hogy nem tudsz úgy eljárni, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Finoman, de határozottan mond meg neki, hogy nem jön be neked, és esélye sincs! Inkább most bántsd meg egy picit, minthogy még sokáig szenvedjen ezen.
2012. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha normális, egy "bocs, de nem"-ből is érteni fog.
2012. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!