Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azokat kérdezem, akik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezem, akik itt panaszkodnak, hogy nem tudnak lányt találni, te eddig hánynál próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 22:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem egyébként, mert erős a gyanúm, hogy a pasik elég nagy százalékánál arról van szó, hogy csak nagyon kevés lánnyal kerülnek kapcsolatba, és ha annak a kevésnek nem jönnek be (ami könnyen lehet, mert az ilyen pasik általában feszültebbek is ismerkedésnél), már rögtön leírják magukat, elmegy az önbizalmuk.
2014. jún. 13. 22:47
 12/25 anonim ***** válasza:
te könnyen osztod itt az észt:(
2014. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Kb. 1 éve regisztráltam az oldalra, tettem fel hasonló kérdéseket. Nekem szerencsére nincsen gondom a külsőmmel, de még se találok magamnak egy normális, szép lányt.


Te keltetted fel most a figyelmemet először, végre egy normális, értelmes kérdés!


Valószínű, hogy tényleg az lehet az ok, hogy kevés lánnyal kerültem kapcsolatba. Én megpróbálok változtatni :)))



Kösz és üdv!

2014. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
lemaradt: 19F
2014. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

11:

Ez kb. így van tömegesen.


Én is sírtam, hogy nincs egy lány sem az életemben, közben meg volt, hogy csak évi 5-10-20 lánynál próbálkoztam (= nulla).


Ráadásul a legtöbb férfi bután csak az ismerettségi körében tud gondolkozni (mint én is régen). Sokakban fel sem merül, hogy odamenjen egy tök ismeretlen lányhoz a buszon, a boltban, a suli folyosóján, az utcán vagy a kocsmában este.

2014. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Havonta 3-4 lányt szerintem megszólítok, beszélgetek velük, igaz telefonszámot nem mindig kérek el.


A "nem találok" lány dologba én azt is beleszámítom, hogy van aki nem koptat le, de pár mondat után kiderül róla bármi, akármi ami miatt az én részemről nem okés.

2014. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát nem is fogok erőfeszítést kifejteni, ha nem éri meg.
2014. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés hánynál, hanem az, hogy hogy. Mert az se mindegy.
2014. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hozzá kell tenni, azért nem könnyű olyan lányt találni aki meg is felel az adott személynek. A magyar lányok relatív baromi szépek, aki volt már huzamosabb ideig külföldön az leszűrheti ezt a tényt. De olyan aki szellemileg is megfelelne nekem az baromi kevés. Nem egy olyan lányt látok utcán, ismerek, stb. aki baromi jó csaj, viszont nem tudnék vele együtt lenni.


Tárkereső oldalra felnéztem, környékemen szinte nem is találtam olyan lányt, aki jól néz ki (nem kell a legbombázóbbnak lennie :D), értelmesnek látszik, szimpatikus lenne. Bár valószínű azok a lányok akik bejönnek nekem általában hamar elkelnek :(


De én megpróbálok majd több lánnyal kapcsolatba kerülni

2014. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nálunk egyetemen kb minden 2. lány jól néz ki, és a zömük nem ilyen bugyuta üresfejű csaj.
2014. jún. 13. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!