Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azokat kérdezem, akik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezem, akik itt panaszkodnak, hogy nem tudnak lányt találni, te eddig hánynál próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 22:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
jaj mindjárt jön a sok elkeseredett krapek.....
2014. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
bocs, *ti
2014. jún. 13. 22:40
 3/25 anonim ***** válasza:
69-nél
2014. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Elkeseredett krapek vagyok, hello.


(Amúgy 5 nél próbálkoztam, csak hogy legyen válasz a kérdésre :)

2014. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

fúúú, egy idő után nem számolja az ember :D

csak ebben a hónapban volt eddig kb. 6-7

2014. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!


De definiáld már, hogy mit jelent a próbálkozni!!! Mi számít próbálkozásnak? Honnan számít valami próbálkozásnak?

2014. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én sikeres vagyok a lányoknál, úgy mondom ezt. Mostanában kb. 50 próbálkozásból 1-ből lesz komoly kapcsolat, vagy legalább szexuális kapcsolat. De én nem csak olyan lányokhoz megyek oda, akik mondjuk visszamosolyognak rám, vagy rám néznek, hanem úgy általában bármelyikhez, amelyik megtetszik. És mindenhol próbálkozom, a buszon, a boltban, az utcán, buliban.


23 éves vagyok és 2 éve kezdtem el így, aktívan csajozni. Azóta valószínűleg már több, mint ezer lánynál kezdeményeztem és kb. 15-tel legalább lefeküdtem.

2014. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Az utolsó kamu :(
2014. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk onnantól számít próbálkozásnak, hogy beszédbe elegyedsz vele, és adod valami jelét, hogy ő téged mint nő érdekel (pl elkéred a számát és nem valami kamu indokkal, hanem hogy egyszer meghívnád egy kávéra).
2014. jún. 13. 22:45
 10/25 anonim ***** válasza:

6:

Onnan, hogy egy neked tetsző lányt megszólítasz és az a célod ezzel a fejedben, hogy a végén romantikus, intim, szexuális kapcsolatot alakíts ki vele.

2014. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!