Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? 14/L

Figyelt kérdés
Utolsó évem már csak 2 nap van hátra a suliból és nagyon szeretek valakit. Az biztos hogy tetszem neki elvileg járna is velem de én nem akarok az a lány lenni aki csak egy kaland neki hogy 1 hét után szakítson velem. Szerintem nem szerelmes belém és van egy sejtésem hogy kibe az. Persze lehet hogy nincs igazam és ez is az önbizalomhiányosságomnak tudható be...de akkor se tudom mit csináljak.
2014. jún. 11. 16:29
 1/7 anonim válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.

Hasonló helyzetben vagyok. :/

2014. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyílván tudjátok a választ, de akkor leírom. Oda kell menni és elhívni valahova. Sajnos már nincs időtök arra a luxusra, hogy bájologjatok és öt csaljátok magatokhoz.
2014. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy arra vártam ha szeret majd ő úgyis elmondja de nem történt meg. Szóval vagy nem merte (amit nem hinnék) vagy nem szeret és nem érdekli annyira ez az egész hogy tegyen is érte valamit. Vagy 3. opció azt gondolja úgy se jönne össze. Ő elég rég ad kétértelmű jelzéseket én meg nem. Vagyis próbálkozok de a végén mindig az lesz hogy összeveszünk mert én valamin megsértődök. Olyan hülye vagyok:(
2014. jún. 11. 16:41
 4/7 anonim válasza:

Ne kételkedj soha magadba. Legyél magabiztos.

Amikor ilyen idős voltam mint te nekem is volt egy ugyanilyen fiù akibe bele voltam zúgva... Ugyan ez volt velem is de nem tettem semmit. Aztán nyáron ugyan olyan jóba lettünk/voltunk... És a végén kialakult az a kapcsolat amikor már mind a ketten készek voltunk arra hogy összejöjjünk. De még is fura volt ígyhát nem jött össze...

De már nem keseregtem hogy megse próbáltam :)

Rá egy hónapra megismertem a jelenlegi páromat akivel jól megvagyunk...

Így csak annyit tudok tanácsolni hogy próbálj meg közelkerülni hozzá, és ha nem olyan mint gondoltad hagyd a fenébe , lehet hogy utánna jön majd az igazi :)

sok szerencsét !

2014. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2014. jún. 11. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
jajj annyira látszik, h 14 vagy... az élet legnagyobb problémája... nyugi nem kell lepontozni nem sértés... csak múltbeli visszatekintő... :D am szerintem szard le... most nem?
2014. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Leszopod szeretni fog. :)
2014. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!