Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem a következő szituációkban egy randin? (Több a leírásban. )

Figyelt kérdés
Első randit tervezzük pasimmal, akivel november óta vagyunk együtt.. Szobámban leszünk. De én még elég kezdő vagyok randizás terén, és nem tudom, hogyan kéne reagálnom bizonyos cselekedeteire. Mit kéne tennem, ha hátulról megölel? Mit kéne tennem, ha a combomra teszi a kezét, és mit kéne tennem, ha megpuszilja a nyakam vagy a homlokom? Légyszi segítsetek, nem akarok első talin beégni xD

2014. ápr. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy a randi előrébb van a járásnál.

De hát hiába, azt hiszem megöregedtem. :D

2014. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En csak azt nem ertem h ha mar honapok ota jartok, akkor h lehet ez az elso talalkozotok? Eleg paradox szitu.
2014. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én is azt hittem.. de am a randi az nem egy feladat, hogy ilyen szinten fel kelljen készülni rá :) majd jön minden magától, sokkal jobb úgy, mint az előre begyakorolt mozdulatok :D
2014. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatarozott mozdulattal elgancsolod miutan becsukod a szobad ajtajat utanna amit csak akarsz.... ;D 26/N
2014. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi nem kell parázni :D :P

Velünk is hasonló volt a helyzet :) gondolom ti is neten keresztül ismerkedtetek meg :)

Én is elég tapasztalatlan voltam (vagyok :D) a legtöbb ilyen dologban , de magától mentek a dolgok :D pedig előtte én is elégé izgultam :D

2014. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát elég messze lakik (de az is lehet hogy én lakom messze..xd), sokba kerül a találkozás, valamint 5 órás út. Szóval gyakran nem megy.. De tényleg, nemtudom mit kéne tennem ha megölelne hátulról. D:
2014. ápr. 25. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha megolel hatulrol kezd el dorgolni a segged a farkahoz.
2014. ápr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmit, csak élvezd...
2014. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!