Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem?

Figyelt kérdés

van egy csavo, regebben dumaltunk parszor.azt is mondta hogy nem vagyok rossz csaj.

aztan egyik baratnomet ez tokre zavarta mert ugye bejott neki a fiu. es megkert a csaj hogy toroljem le a csavot fb.rol.kitoroltem

na es kb. 3 evig azt se tudtam mivan a sraccal. aztan kiderult hogy atjott abba a suliba ahova en jarok.es ugye hat nagyon bejon. mindig nezzuk egymast.meg neha egy busszal jarunk haza, ott is mindig elore enged, meg suliba is.

na es egyik haverom joba van a sraccal es elmondta neki hogy tetszik nekem. kb. 10 meterre lehettem toluk es lattam hogy mosolyog mikozbe beszel a haverom

aztan azt is megkerdezte hogy mit gondol rolam. es allitolag azt mondta hogy aranyos vagyok.

ekezet miatt BOCSI.


2014. márc. 20. 16:16
 1/1 anonim válasza:

Hát sztem beszélgess vele, és még otthon is tartsd vele a kapcsolatod pl. Skype. Facebook. Stb... én is ezt csinálom. És a témát csak úgy hozd fel h következtesd rá vagy várd meg amíg egyszerűen felhozza!!!:-)

Am semmi!!

2014. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!