Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 17 éves lány vagyok. Az a problémám akadt, hogy miután szakítottam az exemmel, pár hónapra rá később elkezdtem kamatyolgatni egy fiúval. De mint tudni illik, az a fiú egy másik lányba szerelmes, akit mindennap lát. Osztálytársak vagyunk. Nos, én mindig kerestem a társaságát, és mindig jól elvoltunk kettesben, de mindig azzal a lánnyal akart lenni igazán. Időt kért, hogy túl tegye magát rajta, mert az a lány nem szereti őt. Aztán én megismerkedtem egy évfolyamtársammal. Nagyon kedveljük egymást, úgy érzem, több is lehetne ebből. Ám az a fiú, aki másba szerelmes, egy nagyon különös dolgot mondott nekem. Elmondtam neki, hogy szeretek vele lenni, de nem fogok futkosni egy fiú után. Erre azt felelte, hogy ne is futkossak, majd fut a fiú, mert sokat veszítene, ha egy ilyen lány nem kellene neki, mint amilyen én vagyok. Miért pont most mondta ezt? Kellek egyáltalán én neki? De az évfolyamtársammal nagyon egyhullámhosszon vagyunk, nagyon kedvelem! Kérlek, mondjatok véleményt! Nagyon tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm szépen!

2013. dec. 26. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Te melyiket szereted?
2013. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamatytündrke? Vagy ribilányka?
2013. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig úgy éreztem, hogy az osztálytársamat. De aztán rájöttem, felesleges lenne futkosnom utána, mert mást szeret. Az évfolyamtársamat pedig nagyon kedvelem. :) Úgy érzem, akár egy kapcsolat is lehetne az évfolyamtársammal.
2013. dec. 26. 22:32
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyik sem, kedves második válaszoló.

Mióta ismerem az évfolyamtársamat, nem kamatyolok az osztálytársammal. És senki mással sem.. de amit írt, az most megkavart.

2013. dec. 26. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt válasz aki a biztos pont ...nem az aki elmegy egy hét után
2013. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Válaszd*
2013. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az osztálytársad csak azért mondta ezt neked, mert nem akarja, hogy a biztos szexuális forrás eltűnjön az életéből... én is ezt mondtam volna a helyében neked, nehogy kapcsolatod legyen, mert akkor már nem kamatyolhat majd veled szabadon :)

és ahogy látom be is jött a taktikája, mert összezavarodtál... az évfolyamtársat válaszd, egyelőre az megbízhatóbbnak tűnik... de igazából

egyiket se válaszd bakker, ha nem szereted őket, akkor minek?

2013. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

Kedves utolsó válaszoló!

Az évfolyamtársammal 2 hete beszélünk rendszeresen mindennap, nem tudok még szerelmes lenni.

2013. dec. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!