Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet a para?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a para?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy csaj akit kethete megismertem azota ketszer taliztunk es eszmeletlen jol elvoltunk....bejovok neki ez tuti, mert ahogy ramnez es ahogy mar az elso randi eltelt olyan nincs h nemvvolt koztunk rezges....teltek a napok nagyonjol elbeszelgetunk napokba olyat irt este h majd bealszik olyan hullafaradt deazert irt mert nemakarja h ugyteljen el nap h nembeszelunk....ez rohadtjol esett nekem..:))) kapott egy poenos ajandekot aminek nagyon orult:) namindegy aztan mostanabn fura....mert ugyanugy elvagyok vele poenokat is szorok aztan egy-ket szavas valaszokat meg olyat h "naa az zsir" megilyrnek.....mindig hasznal smileyt most nemhasznal....es amikor ma irtam neki visszairt ugyan de nemis koszont....meg aztirta h ne ott talalkozzunk ahol eddig hanem mashol....szerdan lesz a 3.randi esmost igy ezek miatt kezdek befosni....nameg most nemreg egy " another love" cimu szamot tett ki. Nincs senkije ez tuti ezt tudom....de akkor milehet a gikszer??

en F/20 ő L/19



2014. jún. 10. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet hogy nincs együtt senkivel, de lehet, hogy beleszeretett valaki másba.
2014. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!