Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ex-para. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-para. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma este elmegyek egy discoba,ahol ott lesz az exem is.Nem voltunk sokáig együtt,mert még gyerek volt egy kapcsolathoz,ezért nem is volt köztünk semmi (csók se).Úgy érzem,muszáj megpróbálnom vele mégegyszer,már csak azért is,hogy ne úgy váljak el tőle,hogy nem volt semmi.Kb másfél éve szakítottunk,azóta ő is meg én is változtam.

Hagyjam inkább,vagy próbáljam meg?

16/L



2012. jún. 15. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy ne úgy válj el tőle,hogy nem volt semmi?
2012. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha látsz esélyt arra, hogy belé szeress, akkor megpróbálhatod, feltéve, ha még ő is akarna tőled valamit! De, ha csak egy kalandot látsz benne, akkor ne szívasd ;) !
2012. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát LOL ez a normális embereknél nem úgy megy hogy előbb összejönnek aztán beleszeretnek,hanem fordítva.
2012. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem,csak úgy tudnám lezárni a "kapcsolatot",ha legalább a csókig el tudnánk jutni.Nem tudom,miért érzem így..:) Nem azt mondom,hogy hülyíteni akarom,mert nem így van,mert még mindig érzek iránta valamit.Ha úgy adódna,én megpróbálnám újra vele,csak nem tudom,ő mit érezhet.
2012. jún. 15. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de van egy szó, amivel illetni tudnálak az alapján, hogy "ne úgy váljak el tőle,hogy nem volt semmi"..
2012. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Azért érzed így mert egy idióta hülye gyerek vagy.
2012. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is gyerekes vagy
2012. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

meddig jártatok, hogy még csók sem volt??? 3 NAPIG ?XD

akkor az nem volt járás :S

2012. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
A felfogásod alapján még te magad is gyerek vagy, már megbocsáss.:)
2012. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!