Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen betegségem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen betegségem lehet szerintetek? Ennyire belefáradtam volna a folyamatos elutasításokban, lerondázásokba?

Figyelt kérdés
Valamiért már nem visz rá a lélek, hogy leszólítsak egy lányt mondjuk a buszmegben vagy bárhol máshol, amit korábban boldogan megtettem, mosolyogva, vidám, laza kedvemben. Most meg ha meglátok egy számomra vonzó lányt(sajnos túl sok lány elfogadható külsőre, de belsőre mind elég durván bánt velem egy kevés kivételtől eltekintve) már nincs kedvem, se erőm kezdeményezni, inkáb próbálom észre se venni. Meg korábban álmodoztam, hogy ezt a lányt látva a buszon például, biztos tök kedves meg jó fej lehet és talán még humorérzéke is van, ha mákom van, mostanság meg már semmi ilyen, helyette inkább csak rossz dolgok ugranak be az összes lányra és a legrosszabb, hogy már a kevésbé szépekben sem látok semmi jót, mert bennük is csak csalódtam.

2014. jún. 6. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
az önbizalomhiány nem betegség, bár azt lehetne rá mondani hogy,,népbetegség" sajnos. hajrá, sok sikert :)
2014. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem beteg vagy,csak nulla az önbizalmad,és lúzernek tartod magad.Amint ezen változtatsz,minden más is változni fog.
2014. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, csak talán kicsit ki kell heverned magad. Amúgy ne vedd a lelkedre az elutasításokat. A csajok a buszmegállóban nem azért nem utasítanak el, mert nem vagy frankó gyerek, hanem mert ők a megállóba valszeg pont nem is pont ismerkedni mennek, meg lehet, hogy rá se értek. Szóval alapból rosszabb eséllyel indul MINDENKI. Ha olyan csajoknál tudsz majd próbálkozni, akik alapból nyitottak az ilyenre, akkor több szerencsével fogsz járni...
2014. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!