Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így végetérhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így végetérhetne a folyamatos szeretet, szerelem, szexhiány miatti szenvedésem?

Figyelt kérdés

Már két srác is írta, hogy bejövök neki, én a hetero srác, hihetetlen, hogy épp fiúknak kellek, én, aki sajnos mindig a lányokért volt oda, de azon gondolkozom, ha így undorral is, de belemennék egy fiúval a szexkapcsolatba, akkor talán átalakulhatnék meleggé és akkor többé nem kéne szenvednem a lányok miatt, akik már tudom, hogy nem szeretnek, utálnak, undorodnak tőlem, a szemükben sosem lehetek vonzó férfi. :(


Van itt olyan, akinek sikerült átalakulnia és meleggé válni, srácok?


Nem tudom már mit csinálhatnék, de higgyétek el, tényleg esélytelen vagyok a számomram vonzó lányoknál, akkor meg minek is erőltetni. Talán ez a sorsom, hogy meleggé váljak, bizonyára selejt vagyok és azért nem kellek a lányoknak, akik úgyis kaphatnak egy testre sokkal jobbat, mint én.



2012. júl. 26. 03:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
az önsajnálat helyett,kezdhetnél már magaddal valami célravezetőbbet is..
2012. júl. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Tedd alacsonyabbra az elvárásaidat a lányokkal szemben,és "legyél jóba a lányokkal,mivel náluk van az összes p.unci" ezt egy jó ember mondta nekem.

Ettől függetlenül lehetsz selejt is.De a b.uzulást felejtsed el.

2012. júl. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

ma 03:35


Hát, épp ez az. Még a csúnya lányoknál is próbálkoztam, de ők is lekoptattak.

2012. júl. 26. 03:46
 4/28 anonim ***** válasza:
ez övön aluli. hány éves vagy?
2012. júl. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2012. júl. 26. 04:30
 6/28 kruse ***** válasza:

Ha csak szexhiányod van akkor inkább keress egy prostit... Még mindig jobban jársz mint egy langyival.

De most komolyan azért akarsz pasiknak beakasztani, mert nem jött össze csajjal????

Aztán ha mondjuk a pasikkal se jönne össze akkor jönnének az állatok?

Bocsi, de ezen kihűltem...

Szerintem eleve te úgy vagy ezzel, hogy bemeséled magadnak, hogy nem jössz be a csajoknak. Nem minden ám a külső... :)

Lehet el kellene járnod többet szórakozni vagy a környezetedben keresgélni.

2012. júl. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

ma 04:37


Csak fiú haverjaim, barátaim vannak. Egyszerűen félek a lányoktól, mert sokszor elutasítotak már és már nem bírnék ki még egyet, főleg olyat nem,amit legutóbb kaptam, durván megsértett, kigúnyolt alány, pedig fiatalabb volt tőlem jó pár évvel, de azt sosem fogom elfelejteni, egyik fiú haverom megvédett és visszaszólt a csajnak, de én azóta még inkább reménytelennek látom magam és nem is mertem azóta már egy lányt sem leszólítani és higgyétek el azelőtt is próbálkoztam folyamatosan élőben, de csak a sok visszautasítást kaptam cserébe.

Itt neten is nagyon bunkók a lányok, főleg facebookon, aki meg kedves az vagy foglalt vagy nem az esetem vagy én nem vagyok az övé, valami mindig közbejön. Én már próbáltam leadni az igényimet, de nem ment. Nem lettem boldogabb egy túlsúlyos lánytól sem, hiába jöttem be neki. Tudom, hogy aljas, szívtelen dög vagyok, amiért elutasítottam, csak, mert nem kívántam testileg és nem láttam értelmét egy ilyen kapcsolatnak, igazából már bánom is, de már úgy besértődött, hogy törölte magát msn-ről is. Ha akarnám sem tudnám helyrehozni vele a dolgokat, szóval csak a fiúk maradtak, mert bizony a csúnyácska lányoknak sem jövök be egyébként, az a lány valami ritka kivétel lehetett, ha tényleg bejöttem neki és nem csak a szexhiánya miatt akart velem lenni.

2012. júl. 26. 04:48
 8/28 kruse ***** válasza:

Hidd el, nem te vagy az egyetlen aki így érzi...

Mai világban nem könnyű párt találni, olyat aki minden igényünknek megfelel meg végképp nem.

Szerintem kicsit pihentesd a dolgot, mert minél jobban erőlteted, annál rosszabb lesz.

Fiatal vagy, bulizz, élvezd az életet. Hidd el, találsz majd egy ari csajt, csak idő kérdése. Ne úgy közeledj a nők felé, mint potenciális komoly kapcsolat, hanem csak ismerkedj, barátkozz a többi meg jön magától.

2012. júl. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 kruse ***** válasza:
Attól még nem vagy aljas dög, amiért valaki nem jön be neked...
2012. júl. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

ma 05:21


Pedig én annak érzem magam, ráadásul ma már elfogadnám őt is, talán valahogy idővel elfogadnám, hogy testileg nem vonzódom hozzá, vagy nem is tudom.

2012. júl. 26. 05:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!