Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így végetérhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így végetérhetne a folyamatos szeretet, szerelem, szexhiány miatti szenvedésem?

Figyelt kérdés

Már két srác is írta, hogy bejövök neki, én a hetero srác, hihetetlen, hogy épp fiúknak kellek, én, aki sajnos mindig a lányokért volt oda, de azon gondolkozom, ha így undorral is, de belemennék egy fiúval a szexkapcsolatba, akkor talán átalakulhatnék meleggé és akkor többé nem kéne szenvednem a lányok miatt, akik már tudom, hogy nem szeretnek, utálnak, undorodnak tőlem, a szemükben sosem lehetek vonzó férfi. :(


Van itt olyan, akinek sikerült átalakulnia és meleggé válni, srácok?


Nem tudom már mit csinálhatnék, de higgyétek el, tényleg esélytelen vagyok a számomram vonzó lányoknál, akkor meg minek is erőltetni. Talán ez a sorsom, hogy meleggé váljak, bizonyára selejt vagyok és azért nem kellek a lányoknak, akik úgyis kaphatnak egy testre sokkal jobbat, mint én.



2012. júl. 26. 03:30
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nyugi, úgysem ölöm meg magam. Nem teszek neked szívességet. :D
2012. júl. 26. 07:54
 22/28 LeftBehind ***** válasza:

20-as - ugye tudod,hogy a fajtádnak inkább be kéne fogniuk a pofáját? Valószínűleg ugyan olyan frusztrált vagy,mint szerencsétlen kérdező,csak azzal a különbséggel,hogy te még egy irtózatos nagy farok is vagy.


Kérdező - ha eddig nem vonzottak a melegek,hidd el soha nem fognak és legfeljebb áltatni tudod majd magad.A lényeg,hogy úgy is boldogtalan leszel.2 tanácsom van - keress fel egy pszichológust és/vagy menj el prostihoz(na nem valami utcasarki lotyót,hanem valami szebbet) meg adod neki a pénzt,egy óra alatt kiéled magad rajta,a szexuális frusztráltság elmúlik,a prostinak meg hidd el hogy nem számít a külső.

2012. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
EGy prostival vesztettem el a szüzességem, nagy élmény volt, de már jó néhány hónapja történt. A haverok csak egyéjszakás kalandként tudnak róla, csodálkoztak is, hogy is tudtam egy ilyen jó nővel szexelni. Kár, hogy nem élhetem meg naponta a lányokkal újra ezt az élményt, de jó is volt! ^^
2012. júl. 26. 08:29
 24/28 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézed a TV-t..inkább aludj
2012. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Pont azért nem kellesz egy csajnak sem, mert itt nyavalyogsz, mint egy fürdőskurv@.
2012. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
szerintem még az is lehet, hogy jó taktika, ha beb*uzulsz. akkor már csakazértis fogsz kelleni a lányoknak, mert akinél nincs esélyük az mindig érdekesebb =D
2012. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy nem ölöd meg magad, ahhoz se vagy elég tökös.
2012. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mennyi sok szar komment. Nem hogy segítenétek neki, idióták!
2012. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!