Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így végetérhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így végetérhetne a folyamatos szeretet, szerelem, szexhiány miatti szenvedésem?

Figyelt kérdés

Már két srác is írta, hogy bejövök neki, én a hetero srác, hihetetlen, hogy épp fiúknak kellek, én, aki sajnos mindig a lányokért volt oda, de azon gondolkozom, ha így undorral is, de belemennék egy fiúval a szexkapcsolatba, akkor talán átalakulhatnék meleggé és akkor többé nem kéne szenvednem a lányok miatt, akik már tudom, hogy nem szeretnek, utálnak, undorodnak tőlem, a szemükben sosem lehetek vonzó férfi. :(


Van itt olyan, akinek sikerült átalakulnia és meleggé válni, srácok?


Nem tudom már mit csinálhatnék, de higgyétek el, tényleg esélytelen vagyok a számomram vonzó lányoknál, akkor meg minek is erőltetni. Talán ez a sorsom, hogy meleggé váljak, bizonyára selejt vagyok és azért nem kellek a lányoknak, akik úgyis kaphatnak egy testre sokkal jobbat, mint én.



2012. júl. 26. 03:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én egyszer részegen elaludtam egy cserépkályha mellett, rá is olvadt a kabátom! Na, akkor rendesen átmelegedtem!

Komolyan, szerintem, hogy melyik csapatban focizol az eldől már az elején, max. még nem tudod, vagy van benned bisex hajlam, kíváncsiság. E témában egy pszichológus sokat segíthet. Az is lehet, mivel nem ismerünk, hogy egy fickónak sem kellenél, csak arra, hogy megdugjon! Hajrá...

2012. júl. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

ma 05:57


De én nem vágyom arraa, hogy megdugjon egy fiú, most sem vonzanak a fiúk.

2012. júl. 26. 05:59
 13/28 anonim válasza:
Ne buzulj! kell egy kis önbizalom! mielött vki mást szeretnél magad mellé az elött magaddal legyél jóba. azt a tulajdonságaidat amit nem szeretsz magdban próbáld megváltoztatni vagy elfogadni! elöbb-utóbb találsz vkit aki tökEletes lesz (és nem pasi) csak kitartás!
2012. júl. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy olyan röhejes kis nyomorék mint Te, még a fiúknak se fog kelleni. Lehetsz meleg, akkor se fogsz kelleni senkinek.
2012. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

ma 07:25


Igen, az vagyok, de a fiúk simán elfogadnának külsőre, a lányok viszont nem. Úgy tűnik a lányok nagyon válogatósak, a fiúk meg örülnek, ha van párjuk. Ez van. Talán csak ki kéne próbálnom, ha a lányok úgyis elutasítanak, akkor mégis mit is veszthetek, ha beb.zulok?!

2012. júl. 26. 07:29
 16/28 anonim ***** válasza:
Dehogyis Te nyomi, a fiúk is csak jobb kedvre akartak deríteni.
2012. júl. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

ma 07:36


MÁr épp a talit beszélem a sráccal, simán benne van, melyik lány lenne hajlandó talizn is velem egyáltalán?


Szerintem kipróbálom, ha a fiúk szeretnek, akkor ez a sorsom és b.zivá változom.

2012. júl. 26. 07:41
 18/28 anonim ***** válasza:
Most nem képzeled, hogy egy kis gnóm, aki világéletébe egy nőnek se kellett, az majd pont kelleni fog a melegeknek, akik kb a külsőségek szakértői? Kábé jobban kiszúrják ezeket a dolgokat, mint a lányok. Azoknak se fogsz kelleni, hidd el nyugodtan.
2012. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Lehet, de legalább megpróbáltam, ha a fiúknak sem kellek, akkor jöhet a halál, mert így értelmetlen élnem.
2012. júl. 26. 07:46
 20/28 anonim ***** válasza:
Ezaz, végre. Nem tudlak sajnálni, ez nem baj, ugye?
2012. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!