Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány, ha a nekik tetsző (legtöbbször szépfiú) fiú nem ír vissza tárkeresőn, közösségi oldalon, vagy éppen élőben nem viszonozza a szimpátiát, akkor sok lány teljesen összetörik, bezzeg ha egy pasi sok elutasítást kap akkor?

Figyelt kérdés
Akkor osztják az észt, hogy kelj fel a földről, férfi vagy, tűrd az elutasítást, légy kemény és határozott. Rengeteg lányról tudok, aki ilyen, többről akik bírják lányként a NEM választ egy nekik tetsző sráctól. Azt hiszik a kedves lányok (ezek), hogy nekik minden jár? Miért?
2014. jún. 3. 13:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

A lányokat arra nevelik, hogy majd jönnek a fiúk udvarolni. A fiúkat meg arra, hogy majd csajoznak, udvarolnak a szép lányoknak. Nekem sose udvarolt egy fiú se, ezért kamaszként mikor alapból önértékelési problémáim voltak összeszedtem a bátorságom és egyszer egy iskolai bálon 15-16 évesen felkértem egy srácot táncolni, közölte, hogy nincs kedve, oké, kicsit megzuhantam nem gond, aztán 5 percre rá az egyik nagy mellű osztálytársnőmmel ropta a parketten. Jó, ezt is túlélem, ugyan akkor álomba sírtam magam, hogy senkinek se kellek, mert egy srác se kért fel, petrezselymet árultam végig. Utána úgy tűnt tetszem egy srácnak, sok időt töltött velem suli után, sokszor nézett, elhívtam moziba. Hebegett-habogott ő nem úgy gondolta. Oké, újabb pofára esés. Többet nem próbálkoztam. A következő 5-6 évben csak éltem az életem és elkönyveltem, hogy mivel nincsenek nagy melleim és nem vagyok az a folyamatosan vihogó szerintem marha idegesítő "menő" lány, ezért nem tetszem a fiúknak. Nem zuhantam depresszióba, nem sírtam ríttam minden létező fórumon, hogy azok a szemét férfiak.


Kaptam bókokat elég gyakran arra, hogy szép vagyok, álomnő, stb. De a delikvensről mindig kiderült, hogy nem kapcsolatot szeretne csak max megdugni, az meg köszönöm nem kellett 18-21 évesen. Aztán jött egy srác aki szerint gyönyörű voltam és csodás és humoros és okos és kapcsolatot is akart. Összejöttünk és köszönöm mára már az esküvőt tervezzük. Soha nem hibáztattam a pasikat, hogy milyen szemetek. Inkább magamat, hogy miért nem lehetek olyan, amilyet szeretnének. Na itt a különbség a lányok és a fiúk között. Ha titeket visszautasítanak a nők a szemetek, ha minket a pasik akkor csúnya vagyok? Miért nem lehetek szép? Hogy lehetnék szép?


Egyébként már egyik beszélgetésben hallottam fiútól olyat, hogy ő már csak azért visszautasítja a lányt ha az kezdeményez, mert az milyen dolog már? Ez a fiú dolga. Ehhez képest utána elhangzott az is, hogy unja a visszautasítást és miért nem kezdeményezőbbek a lányok? Totál katyvasz volt az egész és paradox.


24 N

2014. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
művi szépség => minden lány ugyanúgy néz ki, pedig nagyon izzadságszagúan próbálnak "nagyon egyediek" lenni
2014. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség utolsó. És aki egyszerűen csak saját magát akarja kifejezni?
2014. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

12:


Sokkal több eredeti, egyedi nőt látok az utcán, mint férfit. Nyilván ennek meg van az oka.

2014. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát, kedves kérdező, én eddig összesen egy nőt láttam eddigi életem során összetörni és vergődni egy visszautasítás miatt, pasiból viszont szinte minden nap látok több ilyet akár itt az oldalon.


Amúgy meg tegyük fel, hogy igazad van... Akkor mi köze a hisztiző lányoknak azokhoz, akik osztják az adott fiúnak, hogy keljen fel a földről? Talán neked értelemszerű neked, hogy ugyanazok a személyek osztják az észt mindig?

Hol van itt a "híres" férfi logika?


Egyébként az a véleményem, hogy szánalmas dolog egy szimpla visszautasítástól megtörni, akár nőről, akár férfiről van szó.

2014. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

11-essel teljes mértékben egyetértek. Nekem sem volt majdnem 23 éves koromig kapcsolatom. Igen, szarul esett. Igen, az is, hogy nálunk szokás volt szalagavatón a lánynak felkérnie a fiút, én felkértem az egyik legnyomibb (nem is ápolt, nem is népszerű) srácot, mert kb. úgy éreztem, hogy csak nála lett volna esélyem, és először visszautasított, aztán 2 hét múlva fogadta csak el, mert akkor esett le neki, hogy a feszesebb testű, menőbb csajok nem őt fogják felkérni. Szóval nem szépfiú volt, és nem úgy osztom a srácoknak az észt, hogy nem utasítottak vissza soha.

Viszont sosem a srácokat hibáztattam emiatt, ellentétben az itt rinyáló férfiak többségével. Összezuhantam, igen, de amiatt, hogy én miért nem vagyok szebb, az én hibám minden, nem vagyok elég szerethető, sem érdekes személyiség stb. Itt meg azt látom, hogy a lány a hibás mindig, és nyilván csak azért nem cuppan rá az összes csaj, akinál bepróbálkozik, mert nem kigyúrt, nincs sok pénze és nem úgy néz ki, mint egy modell... ha én nőként nem hisztériázom emiatt, akkor egy férfi ne tegye már, nem férfias.

2014. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
Azért ne feledjétek azt se, hogy egy lány életében max 2-3 elutasítást kap, ha kap egyáltalán, ellenben a fiúk napi szinten 20-30-at is simán benyelnek, ha épp kezdeményeznek lányoknál. Szerintem 2-3-ba még a fiúk se halnának bele, főleg úgy, hogy a lányok azért kapnak sok pozitív jelzést is, hogy ők szépek és vonzóak, a fiúk közt meg sokan csak aazt kapják, hogy kopj már le te ronda majom!
2014. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha valaki napi szinten 20-30 elutasítást kap, az meg is érdemli. Mert az ilyen akárhogy nézem, minden logika nélkül oda megy mindenkihez, válogatás nélkül majd csodálkozik, hogy mért is nem jött össze.

Egy lánynál ez tényleg más, de az a 2-3 is jóval több, mint amit te írsz.

2014. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én hetente 4-5 kosarat benyelek lányoktól. Úgy 150 ből 1 sikerem ha van. De ennek is örülök, másnak egy sem.
2014. jún. 3. 22:22
 20/20 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy összetörsz, ha a szerelmed nem viszonozza az érzéseidet. Nemtől függetlenül. Azonban, ha már a földre kerültél, jó, ha fel is tudsz állni onnan. Neked lesz jobb.
2014. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!