Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma találkozom egy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkozom egy nekem tetsző ffivel, sex igen v nem?

Figyelt kérdés
3 hete ismerkedtünk meg, ma randizni megyünk, nagy a korkülönbség, ő érettebb magabiztos ffi én 19 éves tapasztalatlan lány vok, félek h nem tudom neki megadni az ágyban azt amire vágyik, a tapasztaltanságom miatt! Lefeküdjek vele vagy várjak? Napok óta csak rá gondolok.

2013. nov. 30. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Te dolgod'
2013. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te döntsd el. Egy idős férfinak nem fogsz nagy csalódást okozni, ő imádni fogja a fiatal testedet. (már bocs, de ez az igazság) Csak lazulj el, a legnagyobb ajándék neki ha el tudsz élvezni.


Te döntöd el, hogy akarsz e szexet, vagy sem. Két felnőtt ember tudjon dönteni a nemi életéről! Ha úgy látod, hogy kivánod, és régen voltál férfival, akkor sima ügy. Ha többet akartok, nem biztos, hogy ezzel kéne kezdeni. De ti tudjátok, hogy amúgy is komoly kapcsolat lesz belőle és mindegy, vagy csak szex.

2013. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vagy ,ezt neked kell érezned.

Attól még ,hogy csak 19 vagy még jó lehetsz az ágyban,egy érett férfi amúgy is örülni fog a friss husinak.

Ha kívánod a szexet akkor nyugodtan feküdj le vele,amúgy úgyis része lesz a szex is a kapcsolatotoknak.Legalább megismeritek egymást egészen közelről is.

2013. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, akkor szerintem nem kellene, de a te döntésed.
2013. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vok szűz, csak eddig még egy vkivel voltam együtt és ő is fiatal, attól félek h nem fogok tudni megmozdulni se és kb egy fadarab leszek, nem akarok csak egy lyuk lenni
2013. nov. 30. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,majd megtanít szeretkezni,még örülni is fog neki.
2013. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!