Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 26 éves koromig még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 éves koromig még egy nekem igazán tetsző lánnyal sem tudtam összejönni, akkor valószínűleg nekem erről egész életemben le kell mondanom?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondanod róla, csak próbálkozz tovább azoknál is akik tetszenek, nem csak akik kevésbé.

Reménykedni lehet!

2014. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nehogy lemondj róla! Egyébként jó lenne tudni szituációkat is, hogy hogyan utasítottak vissza, hol és hány évesen. Szoktál-e eljárni otthonról és milyen helyekre. Részletek kérünk és talán tudunk segíteni.
2014. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jut szép barátnő. Járni meg senkinek nem jár...
2014. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kell lemondanod!! Küzdj értteee!!!
2014. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább gyere össze velem :D
2014. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!