Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya pasiként egész életembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasiként egész életemben a jó pasikra fogok irigykedni?

Figyelt kérdés
Nem ápolatlanságra gondolok, hanem genetikailag szerencsétlen adottságokra. Folyton látom a szép lányokat a jó pasikkal, és annyira rossz érzés, hogy ha én is ilyen pasinak születtem volna, nekem is kijárna ez, de így valószínű sosem fog.. Ilyen egy csúnya pasi élete? Irigykedik a szerencsésekre, aztán egyedül marad, vagy keres valakit, aki nem is tetszik neki, "ha nincs ló.." alapon?
2014. márc. 5. 16:55
 1/7 moonlightsentinel ***** válasza:
66%
Nem, inkább az irigykedő pasik élete ilyen.
2014. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez már nagyon unalmas...
2014. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lennék a legjobb tehetségkutató a világon, ha tudnám, hogy mit fogsz csinálni egész életedben.
2014. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát így a kérdésedből ítélve igen.
2014. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TheHope ***** válasza:
Azért azt szögezzük le,hogy ilyen jellegű lelki dolog hátterében komplex dolog lapul. Itt nem a kinézeten van a hangsúly. Hogy miért mondom ezt? Mert hiába szép valaki,ha a belső értékei nullák. Jó jó tudom,ez miatt lehet egyből azzal jönni,hogy de hát a kinézet az első benyomás és így tovább. Az a helyzet,hogy azért nincs olyan barátnőd amilyenre vágysz,mert nem vagy magaddal megelégedve. Sőt...mi több utálod is magad,amiért Neked ez nem jutott (még) ki és úgy hiszed ez mind a Te hibád. De tedd fel magadban a kérdést: Ha Te sem tudod így elfogadni magad,hogy várhatod el,hogy jöjjön valaki aki megteszi ezt? Elmondanám Neked,hogy én ismerek olyan lányokat,akik maradjunk annyiban,"nem épp az én eseteim",de attól ez nem jelenti azt,hogy másnak nem Ő fog megtetszeni elsőre,ugyanakkor ezek az emberek boldog (ki tudja,talán még nálam is boldogabb) párkapcsolatban élnek. És azt se felejtsük el,hogy amíg azon parádézol,hogy másokra irigykedj,addig ez nem is fog változni. Úgyhogy,ha befejezted az önsanyargatást,talán kicsit szerethetnéd is magad inkább...:)
2014. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát úgy néz ki igen,én is ebbe a kategóriába vagyok,nagyon bonyolult helyzetben,és kiutat sem látok belőle...

Túl sok rosszat és szenvedést éltem már át,amit senki nem ért meg,és még csodálkoznak hogy nem jó a kedvem?! folytathatnám a végtelenségig ezeket,de felesleges mert senkinek nem kellek és nem is hiányzom...

2014. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá, biztos... Ne irigykedjél, hanem tegyél valamit ellene b+!!
2014. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!