Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék igazi Yolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék igazi Yolo Swag Páwa? (többi lent, hosszú)

Figyelt kérdés
Azzal a problémával küzdök manapság, hogy a suliban kiközösítenek, mert nem vagyok "Páwa". Szeretném ha legalább több tízen vagy akár több százan lájkolnák a képeimet facebookon, mert most csak 2-8 like-ot kapok és azok is általában a családtagjaimtól jönnek. Nagyon rosszul esik, amikor a lányok csücsörítenek és kinevetnek, mert én nem vagyok Swag. Már vettem magamnak rózsaszín nadrágot, de azt mondták, hogy a rózsaszín menő pasiknak csak pólóban jön be, vegyek inkább halványkék csőnacit, de az a baj hogy már elköltöttem az összes zsebpénzem, vagyis nem vagyok Swagger se, várnom kell jövő hónapig, míg a szüleim nem adnak pénzt. Hetente váltakozó facebook kapcsikra vágyom, mert az olyan menő. A szüleim nem engedik, hogy vasaljam vagy fessem a hajamat, mert az szerintük tök meleges. Én is egyetértek velük, szerintem is meleges, de kénytelen vagyok átváltozni, hogy tudjak érvényesülni, továbbá a szenvedő arcú fiút meg lehet úgy valósítani, hogy biszexuális leszek? A szobám falát milyen színűre kell festeni, hogy tetszen a pucsító kacsacsőrű tükörben pózoló csajoknak? Muszáj vallásosnak lennem ahhoz, hogy a rózsaszín pólóhoz, nagy fakeresztet hordhassak? Olyan kis cuki plüssfigurát hol lehet kapni tolltartóra? Az is nagy gond továbbá, hogy túl izmos vagyok a páwákhoz képest, nekik kislányos karjaik vannak, nekem meg vastagok, hogy lehetnének kisebb karjaim? Így nem nézhetek ki biszexuálisnak. Továbbá kéne nekem egy saját luxus ház és autó hogy lenyűgözzem a vagány belevaló swagger lányokat. Szerintetek a dollárjeles baseballsapka a menőbb, vagy amire rá van írva, hogy "yolo"? Az a sárga keretes szemüveg is kötelező, hogy menő legyek, mert jók a szemeim, de swag akarok lenni? Érdemes lenne arany vagy valamilyen drága karórát beszerezni, elvileg az is növeli az egómat? Végül de nem utolsó sorban milyen drága érintőképernyős teló a legmenőbb manapság, az IPhone? A pénz nem számít apuméknak van egy autókereskedésük. 19/Férfi

2014. máj. 25. 11:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jópofa... kb a hetente váltakozó face-kapcsolatnál jöttem rá, hogy vicc az egész. Kicsit tényleg erőltetett helyenként, de az a legjobb, hogy tényleg nem esik le egy csomó embernek. (Habár amikor pár éve kiraktam egy fotót magamról egy egyértelműen szar és viccesnek szánt fotót, amin kancsalítva csücsörítek és azt se lehet eldönteni, milyen nemű vagyok, és megkérdeztem, mennyire vagyok szexi, alig pár embernek esett le, hogy hülyéskedek.)


Egyébként meg a tanácsom: szedj fel egy 40 körüli gazdag luvnyát, az kikupál és fizet neked mindent. Sajnos nem tehetsz mást, ha igazán raj akarsz lenni.

2014. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Iróniából 5ös :D. Nekem is a féjszes kapcsolatnál vált biztossá a dolog :D.
2014. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez jo volt. Szeretem az ilyen "gorbe tukrot mutatok a tarsadalomnak" szovegeket.
2014. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

csináltass ecsethajat, lelógó nadrágot kilátszódjon a boxered,



szólj ha kész vagy, felakasztanálak

2014. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
100%

Ennyi buta ostoba elkényeztetett műmájer analfabéta divatmajmot, mint itt, én még nem láttam! Az én környékemen a hozzátok hasonló csicskákat kiröhögik és leköpik! Nektek komolyan nem esett le, hogy a kérdésből árad az irónia, a szarkazmus, a szatírika és a társadalomkritika? A kérdezőnek pont az volt a célja, hogy rámutasson arra, hogy a mai nagymenő páwa csírák mekkora retardáltak! Erre ti még rá is tesztek itt egy lapáttal! Hát gratulálok, csak így tovább gyökerek! Az biztos, hogy én és a kérdező nagyon jót kacagtunk rajtatok!



#USBORNE

2014. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Dzsidzsilo válasza:
100%
Szerintem terhes vagy. :)
2014. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
100%
Nem semmi hogy ennyire bedől mindenki, remek iromány!
2014. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
Nem attól leszel menő ha olyan leszel mint a többi osztálytársad.Itt nem veled hanem a ribi lányokkal van baj -.- Csak simán kövesd a mai trendet de ne úgy, hogy fullos arany meg yolo sapkába.Meg szerinted ők, hogy szereznek likeot?Biztos megy az üzi, hogy "Like és visszamegy!"...Bár mondjuk az iPhone az jöhet mert arra buknak -.- Itt nem veled van a baj hanem a közösséggel!
2014. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
te miér akarsz ijen leni? én teljesen normrális srác vagyok soha nem leszek ijen dísz madár mint te!!!
2014. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:

De azért helyesírásból látom te is toppon vagy, kedves #29-es!



#USBORNE

2014. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!