Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék igazi Yolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék igazi Yolo Swag Páwa? (többi lent, hosszú)

Figyelt kérdés
Azzal a problémával küzdök manapság, hogy a suliban kiközösítenek, mert nem vagyok "Páwa". Szeretném ha legalább több tízen vagy akár több százan lájkolnák a képeimet facebookon, mert most csak 2-8 like-ot kapok és azok is általában a családtagjaimtól jönnek. Nagyon rosszul esik, amikor a lányok csücsörítenek és kinevetnek, mert én nem vagyok Swag. Már vettem magamnak rózsaszín nadrágot, de azt mondták, hogy a rózsaszín menő pasiknak csak pólóban jön be, vegyek inkább halványkék csőnacit, de az a baj hogy már elköltöttem az összes zsebpénzem, vagyis nem vagyok Swagger se, várnom kell jövő hónapig, míg a szüleim nem adnak pénzt. Hetente váltakozó facebook kapcsikra vágyom, mert az olyan menő. A szüleim nem engedik, hogy vasaljam vagy fessem a hajamat, mert az szerintük tök meleges. Én is egyetértek velük, szerintem is meleges, de kénytelen vagyok átváltozni, hogy tudjak érvényesülni, továbbá a szenvedő arcú fiút meg lehet úgy valósítani, hogy biszexuális leszek? A szobám falát milyen színűre kell festeni, hogy tetszen a pucsító kacsacsőrű tükörben pózoló csajoknak? Muszáj vallásosnak lennem ahhoz, hogy a rózsaszín pólóhoz, nagy fakeresztet hordhassak? Olyan kis cuki plüssfigurát hol lehet kapni tolltartóra? Az is nagy gond továbbá, hogy túl izmos vagyok a páwákhoz képest, nekik kislányos karjaik vannak, nekem meg vastagok, hogy lehetnének kisebb karjaim? Így nem nézhetek ki biszexuálisnak. Továbbá kéne nekem egy saját luxus ház és autó hogy lenyűgözzem a vagány belevaló swagger lányokat. Szerintetek a dollárjeles baseballsapka a menőbb, vagy amire rá van írva, hogy "yolo"? Az a sárga keretes szemüveg is kötelező, hogy menő legyek, mert jók a szemeim, de swag akarok lenni? Érdemes lenne arany vagy valamilyen drága karórát beszerezni, elvileg az is növeli az egómat? Végül de nem utolsó sorban milyen drága érintőképernyős teló a legmenőbb manapság, az IPhone? A pénz nem számít apuméknak van egy autókereskedésük. 19/Férfi

2014. máj. 25. 11:31
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
degeneráció
2014. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
ja és sztem a yolo baseball sapi jobb
2014. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

4! És véletlen nem vagy egy kicsit egoista???

kérdező! Ez.... Erre nem nagyon tudok választ adni. Nem kell ilyen nyomorkék, retardált páwának lenned, hogy sikered legyen a csajoknál. Elég egy meggyőző kiállás, magabiztosság, és jó beszélőke

2014. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
itt-ott picit(nagyon) erőltetett, de nagyjából rendben van amiket leírtál, elmosolyodtam rajta, pláne akkor mikor a kommenteket olvasva látom h tényleg van olyan hülye, aki bedőlt ennek :D
2014. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre, hogy ez szarkazmus?:D
2014. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
A kérdező csak próbálja kifigurázni a "pávákat" - ami szerintem arra utal, hogy valamilyen hátrányos helyzetének okául őket jelölte meg.:) (Holott valószínűleg saját maga az.)
2014. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
24%

Any...ááád sírok xdd


1. Minek akarsz Páwa, Swag lenni? O.O Ne legyél hülye.. A páwák és a swagek szégyen emberek.. Te is csak tömeg akarsz lenni?! -.-

Szerintem sokkal előrébb jutsz ha 1 külön egyéniség maradsz és nem állsz be a melegek csoportjába..


2. Miiivan? :o Biszex akarsz lenni?!

Minek? -.-"


3. "19/Férfi" ez valahogy ellentmond ennek a mondatnak: "A szüleim nem engedik, hogy vasaljam vagy fessem a hajamat"

Ha valóban "férfi" lennél akkor nem az lenne amit anyuci, meg apuci mond..


4. Ez idióta kérdéseidre inkább nem válaszolok mert b*zi lennél..


5. Az ego már meg van.. "A pénz nem számít apuméknak van egy autókereskedésük."


Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.. Egyszerűen hülye vagy.. Már bocs.. De tényleg..

2014. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
lol, előző vedd már észre magad, nem ő a hülye...valszeg most jókorát nevet rajtad xD ez egy poén
2014. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 aladar12 ***** válasza:

egy, nem kell biszexnek lenni, hogy páwaswagyolo legyél, csak úgy kell kinézned mint 1 kefe (kefe formájú haj, vékonynak kell lenned stb).

rózsaszín póló fontos, és ehhez nem passzoló színű nadrág és mindenképp valami szivárvány színű cipő (nike, adidas, etnies, dc, vans)

a kereszt a legfontosabb, de ha veszel 1 üres cd és azt hordod a nyakadba és ráírod, hogy TM87 - Swagger még yolobb leszel.

vegyél egy egyedi fullcapet (rikító színűt) amire hestegswagvagyok van írva.

a szobád legyen tele Justin Bieber poszterrel, mert az nagyon kiráj.

tetováltass a hátadra, vagy egyéb helyre valami nagyon kemény dolgot, esetleg egy "Never dont give up" tetoválást, hogy tudják te "sohasem nem adod fel"

szemüvegből egy olyan rácsosat vegyél és kéket, csak, hogy növeld a színhatást.

járj kondiba is, de csak pózolni vagy nyomj fekve, de max 20kg-val. fontos, hogy vasággyal legyél 80 kiló.

kötekedj, de csak úgy hogy 6 haverod van ott és főképp 8-10 éveseket fenyíts be, akik nem tudnak titeket megverni.

iphonet vegyél, de elég ha a kínaipiacról szerzed be és még csak használni sem tudod rendesen. csak fotózni fészbukozni és telefonálni kell rajta tudnod.

remélem segítettem, hogy hogyan legyél swagyolohestegpáwa.

2014. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:

nehogypáwa legyél! ne akarj megfelelni másoknak.ne tedd!a páwák bu-isak:'o most komolyan olyan akarsz lenni? nehogymár:(

nyugodtan le lehet pontozni ha valakinek fáj az igazság!:)

2014. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!