Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék igazi Yolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék igazi Yolo Swag Páwa? (többi lent, hosszú)

Figyelt kérdés
Azzal a problémával küzdök manapság, hogy a suliban kiközösítenek, mert nem vagyok "Páwa". Szeretném ha legalább több tízen vagy akár több százan lájkolnák a képeimet facebookon, mert most csak 2-8 like-ot kapok és azok is általában a családtagjaimtól jönnek. Nagyon rosszul esik, amikor a lányok csücsörítenek és kinevetnek, mert én nem vagyok Swag. Már vettem magamnak rózsaszín nadrágot, de azt mondták, hogy a rózsaszín menő pasiknak csak pólóban jön be, vegyek inkább halványkék csőnacit, de az a baj hogy már elköltöttem az összes zsebpénzem, vagyis nem vagyok Swagger se, várnom kell jövő hónapig, míg a szüleim nem adnak pénzt. Hetente váltakozó facebook kapcsikra vágyom, mert az olyan menő. A szüleim nem engedik, hogy vasaljam vagy fessem a hajamat, mert az szerintük tök meleges. Én is egyetértek velük, szerintem is meleges, de kénytelen vagyok átváltozni, hogy tudjak érvényesülni, továbbá a szenvedő arcú fiút meg lehet úgy valósítani, hogy biszexuális leszek? A szobám falát milyen színűre kell festeni, hogy tetszen a pucsító kacsacsőrű tükörben pózoló csajoknak? Muszáj vallásosnak lennem ahhoz, hogy a rózsaszín pólóhoz, nagy fakeresztet hordhassak? Olyan kis cuki plüssfigurát hol lehet kapni tolltartóra? Az is nagy gond továbbá, hogy túl izmos vagyok a páwákhoz képest, nekik kislányos karjaik vannak, nekem meg vastagok, hogy lehetnének kisebb karjaim? Így nem nézhetek ki biszexuálisnak. Továbbá kéne nekem egy saját luxus ház és autó hogy lenyűgözzem a vagány belevaló swagger lányokat. Szerintetek a dollárjeles baseballsapka a menőbb, vagy amire rá van írva, hogy "yolo"? Az a sárga keretes szemüveg is kötelező, hogy menő legyek, mert jók a szemeim, de swag akarok lenni? Érdemes lenne arany vagy valamilyen drága karórát beszerezni, elvileg az is növeli az egómat? Végül de nem utolsó sorban milyen drága érintőképernyős teló a legmenőbb manapság, az IPhone? A pénz nem számít apuméknak van egy autókereskedésük. 19/Férfi

2014. máj. 25. 11:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%
Iszonyat szánalmas vagy!
2014. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
Néhány embernek ma sem ártana a gázkamra.
2014. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
dögöljön meg az összes!!!!!!!!!%!
2014. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
22%
Én se vagyok yolo swag páwa, még sincs gondom a csajozással. Mondjuk gazdag, helyes meg izmos vagyok.
2014. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

FUCK SWAG!!!

A meleg társkeresők meg nem itt vannak!

Szia, fiam mehetsz gödröt ásni!

2014. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Szerintem veled nincs gond csak a a lányok megérzik, hogy izé...picit mintha meleg lennél. Nem sértésből mondom. Ha viszont tényleg ilyen akarsz lenni írj mert tudok segíteni, hogy hogyan legyél "páwa".
2014. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Emberek, ne legyetek hülyék! Ez csak egy szatirikus kérdés, amiben a kérdező gúnyt űz a mai trendekből, a tinik divathullámaiból, hozzáteszem nagyon jó érzékkel és rálátással tette mindezt.
2014. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%
ó az irigység
2014. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy ez a kérdés kamu-e, vagy provokatív...:D
2014. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:

hi sztem tul bonyolitod nem kell vallásosnak lenni meg ien hülyeségek -.- meg lehecc izmosan is swag... biszex meg ne legyél vagyis hát ha az vagy az vagy ha nem nem! a szobád fala meg tökmind1 sztem senkit sem érdekel!!! Nekem am narancs sárga...

de sztem tulbonyolitod mondom

16/F

2014. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!