Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze akar velem jönni vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akar velem jönni vagy nem?

Figyelt kérdés

Ősze szeretnék jőni a csajjal de még csak barátok vagyunk de én tőbet szeretnék a barátságnál, de most elment nyaralni beszéltem vele 1 párszor de valamiért nem akar velem beszélget ni,

Egyik haverom beszélt vele MSN-en, és a csaj kérdezte tőle hogy én belevagyoke esve mert sokan mondták neki. Ő csak anyit mondót ezt velem kellene megbeszélnie de úgy jőt ki ez a beszélgetés mintha leakarna koptatni hogy nem akar velem beszélni, de utána mondta a haveromnak hogy csaj majd el beszélget velem eről de ez neki ciki neki beszélni róla ennyit mondót.


De ha hazajön a nyaralásból és meg keres vagy én őt és akar velem komolyan beszélgetni, akkor mit mondjak neki meg mondjam neki őszintén hogy mit érzek iránta vagy vágyam meg mit mond és ha tényleg csak barátságot akar megmondjam neki mit érzek régóta ismerjük egy mást.


Tanács talán vagyok mer ilyen be nem volt részem még írjatok valami hogy mi a helyes cselekedet ilyenkor meg mit mondjak neki?

Meg miért érdeklődik hogy belé zúgtam-e. mer úgyse mondja el senkinek az ő érzéseit.


SZERETNÉK VÁLASZOKAT KAPNI HOGY MIT CSINÁJA.


2008. júl. 29. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdeményezd te a beszélgetést, és igen, mondd el neki, hogy mit szeretnél.

Szerintem várja, hogy te lépj végre, és azért kíváncsiskodik, hogy érdemes-e várnia rád.

Nézd, ha a helyében én nem akarnék tőled semmit, akkor finoman üzennék a barátjával, hogy ne reménykedj.

Tisztázd vele a helyzetet, mielőtt begolyózol :) Sok sikert!

2008. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem azzal kezdd, hogy megtanulsz tisztességesen írni-olvasni.
2008. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak ezt tudom neked tanácsolni, korai neked még lányokat hajkurászni, vagy ha mégsem, akkor is inkább járj iskolába!
2008. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

(ja bocs a helyesírásért nem kel a fika szöveg )

nem ere voltam kiváncsi.

hanem a kérdésem re.

2008. júl. 29. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!