Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egyetlen csaj se jön össze velem?

Figyelt kérdés
Jolvan nemvagyok egy szőkeherceg de eddig csak egy csajom volt, azóta mért nem jön össze senki velem??
2011. ápr. 4. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
hát amig az egy csajt senkinek nevezed, nem is fog...
2011. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
változtass a külsődön, legyél a szőke herceg :D
2011. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni, és olvassál könyveket.Kicsit időigényes, de garantáltan bejön.
2011. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Tanulj meg helyesen írni, és olvassál könyveket.Kicsit időigényes, de garantáltan bejön."


hahahaha helyesírással csajozni lol mégis hány bnőt szedtél össze úgy :D

Sztem olvasás helyett menj el sportolni azzal több csajt fogsz összeszedni :D

2011. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad marok marcsa.......
2011. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem nekem szólt a kérdés, de...

Jelenleg két lánnyal levelezek. (Személyesen találkozók is voltak már.) Biztos vagyok benne, hogy helyesírási hibáktól hemzsegő levéllel elvágtam volna magam mindkettőjüknél.

2011. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lackaaa válasza:
Az szép:) te kérsz segítséget másoktól, és még leugatod azt, akinek teljes mértékben igaza van? Ilyen szerencsétlen embert is régen láttam már mint te, csodálkozom, hogy az az egy is eltudott viselni:)
2011. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
00:14 te most kinek mondtad ezt???(és jó a helyesírásom csak siettem mert előadásra kellet mennem)
2011. ápr. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!