Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van baj, vagy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baj, vagy egyszerűen nem jött össze?

Figyelt kérdés
Nem volt még pasim, nem is ez bánt, mivel lehetett volna kb már vagy tíz, csak azt érzem furának, hogy még sose éreztem barátságnál többet senkinél. Egyszerűen nem megy, pedig elég nagy az ismerettségi köröm. Nem tudok olyan lenni mint a többi csaj, akik szerelmesek, egyszerűen csak annyit tudok mondani egy pasira, hogy cuki, s mondjuk rendes, de többet nem. (nem vagyok lezbi vagy akármi, mert csajokra még annyira se bukom, szóval az ilyen jellegű válaszoktol kíméljetek) Lehet, hogy azokra a szívtelen pénzfaló csajokra hasonlítok, vagy egyszerűen még nem jött el Ő?
2011. márc. 30. 13:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 15/L
2011. márc. 30. 13:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem most neked elég a suli. Nem veled van a baj :)Még várj a nagy Ő-re, és el fog jönni :)

16/L

2011. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még elég fiatal vagy:) 15 évesen aki azt mondja szerelmes az nem tudja mi az. vannak ilyen fiatalon fellángolások.de cska késöbb jöttök majd rá mi az igazi szerelem:) és nyugi lesz olyan pasi,akire azt fogod mondani,hogy eeez igen,nekem ez kell:)
2011. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ezzel nem vagy egyedül én is csatlakozom hozzád!

de fel a fejjel hidd el eljön majd az a srác akiért oda leszel:D

addig meg élvezd az életet ha nem sietteted és nem gondolkozol rajta pikk-pakk itt is lesz a szerelem:D

2011. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 JulesM111 ***** válasza:

Igen, veled van a baj. 15 évesen már két abortuszon részt kellett volna venned, és a gyakorikérdésen a dupla behatolásról kellene publikációt tartanod :)


Viccet félre téve: az érzések jönnek mikor kell, ne akarj szerelmet érezni kötelezően, mert "ez a divat".

2011. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@utolsó

nehogy már a szerelem "divat" legyen -.-

Lyány, csak ne légy érzelgős :D

2011. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15 évesen már lett volna 10 lehetőséged?

Hülyének nézel minket?

2011. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!