Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek tetszene lányok? (randi)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszene lányok? (randi)

Figyelt kérdés

Ha 2-3. randin elvinném repülni a lányt?

(Bocsánat már volt ez a kérdés kiírva de nem túl sok válasz érkezett rá )



2014. máj. 23. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mármint te néznéd, ő repülne? :(
2014. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jah nem:D Én vagyok a pilóta is!
2014. máj. 23. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
:) Szerintem teljesen jó, nekem tetszene.
2014. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy egy reptéren nőttem fel szinte és apám minden hétvégén elvitt anno repülni, nekem ez annyira nem lenne hatalmas szám. Manapság már nem is járok ki, utasszállítón jobban élvezem a repülést a felhők vagy a tenger felett, de az, hogy 10 perc alatt körberepülgetjük a környéket, már annyira nem izgi.
2014. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon!! :)
2014. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon tetszene, biztosan óriási élmény. Mindig is szerettem volna kipróbálni.
2014. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik értem a te álláspontodat de azért beláthatod hogy a tiéd elég egyedi eset:)Egyébként nem 10 perc lenne, hanem vitorláznánk(motort nélkül nyilván) kb 1 órára gondoltam vagy 2re:D
2014. máj. 23. 20:51
 8/13 A kérdező kommentje:
6os biztos nehéz elhinni de nem!20 éves vagyok és magam dolgozok meg azért a pénzért amit elrepülök.
2014. máj. 23. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Na jó, ez igaz, lehet aki nem volt még ilyenen, annak tetszene. Vitorlázni voltunk amúgy általában mi is, de nem emlékszem, hogy ilyen hosszú idő lett volna, szerintem max. negyed órát - 20 percet repültünk általában. Apám csak versenyeken repül szerintem órákat. (Vagy nem tudom, lehet szoktak akkor is ennyit repülni, amikor egyedül vannak fent, vagy épp oktatnak vagy ilyenek.)
2014. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztos lehetsz benne hogy repültek ennyit.Nekem is kellett 5 órát repülnöm motor nélkül...vitorlázó szakszóhoz kell hosszút repülni.Motorosra nem.
2014. máj. 23. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!