Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszene a lánynak? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koaxk Ábel kérdése:

Tetszene a lánynak? Mennyire romantikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő dologban kérném a tanácsotokat.

Nagyon régóta flörtölgetek egy lánnyal és most úgy döntöttem rászánom magam, hogy elhívom randevúzni.


Arra gondoltam, hogy a közeli aluljáróba hívnám el, szerintem nagyon meghitt hely.


Sok szórakozási lehetőséget nyújt, van például látványpékség, ha megéhezne, szívesen meghívnám egy túrós táskára vagy valami hasonlóra.


Mindig vannak önjelölt zenészek is hegedűvel, gitárral, esetleg síppal, tehát ha olyan a lány, akkor tudnánk táncolni is. Sőt láthatná azt is, hogy milyen gáláns vagyok, mert vinnék némi aprót a zenésznek is.


Van lent egy pici kis hangulatos kocsma is, ami nem túl drága, tehát ha bírja a fröccsöt vagy a sört, akkor az is közös pont lehetne, sőőőt még dartsozni is lehet.


És ez csak néhány ötlet, ami hirtelen az eszembe jutott.


Pontosan nem írom le melyik aluljáró ez, mert nem akarom, hogy más is odaszervezze a randiját, bocsánat, de picit irigy vagyok erre a szentélyre.


Én 22 vagyok a lány 19!



2014. máj. 9. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azaz a határútra a hajlégtalanok mellé okés
2014. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Addig olvastam, hogy az aluljáróba akarod vinni randizni.


Hell no.

2014. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vérbeli romantikus,gáláns pasi vagy.
2014. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sokkal romantikusabb lenne egy séta is mint egy alúljáró
2014. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 The God's daughter válasza:
Aluljáróba a csajt? :DDDD a fröccsből viszont hozhatnál, ha már mentek:D
2014. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A séta, meg margitsziget, meg ilyenek nagyon snassz dolgok, valami új élményt akarok.


Gondolkoztam még azon is, hogy van itt nem messze egy szemétégető és azt megnézzük kívülről, de lehet, hogy az túlzás lenne. Legalábbis az első randin.

2014. máj. 9. 20:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
azta mit meg nem tennél érte... neeeeeee
2014. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Random program..:D

Ha a közelben van metro is, az még egy mozgalmas program lehetőség..Rengeteg új emberrel lehet megismerkedni, miközben nézitek a száguldozó metrókat :DDD

Esetleg ha sportoltok is, akkor a mozgólépcsőn való le és fel futást tudom még javasolni :D

Ha meg felkapott a szentélyed a bűnözők körében, akkor csapódjatok egy bandához és várjátok a rendőröket, majd meneküljetek el előlük...Ez lesz ám a besz*ratóóós randi :D

2014. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy én kreatív srác vagyok, szóval tuti nem unatkoznánk. Meg elég jó kiállású vagyok, mindig van nálam cigi meg egy zacskó szotyi is, hogy látszódjon, hogy van bennem tartás.
2014. máj. 9. 20:23
 10/17 Rékcsi ***** válasza:
100%

Tudom h ez nem egy komoly kérdés! :D

De a túrústáskát szeretem, a sör finom, a dárc jó dolog. Nekem tetszene h ha egy fiú ilyet csinálna, persze csak poénból, ötletes, vicces és ha a srác jófej akkor nagyon jó lehet az egész :)

2014. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!