Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszene a lánynak? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koaxk Ábel kérdése:

Tetszene a lánynak? Mennyire romantikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő dologban kérném a tanácsotokat.

Nagyon régóta flörtölgetek egy lánnyal és most úgy döntöttem rászánom magam, hogy elhívom randevúzni.


Arra gondoltam, hogy a közeli aluljáróba hívnám el, szerintem nagyon meghitt hely.


Sok szórakozási lehetőséget nyújt, van például látványpékség, ha megéhezne, szívesen meghívnám egy túrós táskára vagy valami hasonlóra.


Mindig vannak önjelölt zenészek is hegedűvel, gitárral, esetleg síppal, tehát ha olyan a lány, akkor tudnánk táncolni is. Sőt láthatná azt is, hogy milyen gáláns vagyok, mert vinnék némi aprót a zenésznek is.


Van lent egy pici kis hangulatos kocsma is, ami nem túl drága, tehát ha bírja a fröccsöt vagy a sört, akkor az is közös pont lehetne, sőőőt még dartsozni is lehet.


És ez csak néhány ötlet, ami hirtelen az eszembe jutott.


Pontosan nem írom le melyik aluljáró ez, mert nem akarom, hogy más is odaszervezze a randiját, bocsánat, de picit irigy vagyok erre a szentélyre.


Én 22 vagyok a lány 19!



2014. máj. 9. 20:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne komoly kérdés?

Pont, hogy kirívó randit akarok, mindenki ilyen sablon randikat csinál. Én meg a sört is szeretem az aluljáróban is sokat bandázok. Végülis a csajnak engem kell megismernie az én kis világom! :)

2014. máj. 9. 20:46
 12/17 anonim ***** válasza:

Jajj, hát feldobtam az estém :D


"mindig van nálam cigi meg egy zacskó szotyi is, hogy látszódjon, hogy van bennem tartás."


Már most ismeretlenül is bírlak :D

2014. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mármint feldobtad :D
2014. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#12-es ezek szerint nálad is mindig van szotyi meg cigi?


Szerintem sokat dob a férfi kisugárzásához, kb mint a csajnak, a rúzs meg a púder

2014. máj. 9. 20:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Óóóó te jó ég :'DDD jesszumpepi, hogy te mennyire elvetemült vagy xD már ne haragudj, de ez úgy fest, mintha nem tisztelnéd a leendő barátnődet (aluljáróban sétàlni, és odaszervezni programot?!) biztos vagy benne, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, vagy csak szexre hajtasz? Mert eddig nagyon úgy tűnik... mmint a megnyilvánulásaidból.
2015. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért remélem, hogy ez csak poén akart lenni, mert más szándékaid vannak, amik sokkal jobbak, mivel ez amit leírtál, inkább egy futtatóra emlékeztet, ami távol áll a romantikus megnyilvánulásoktól.
2015. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tényleg randiztunk az aluljáróba :)

Azóta is együtt :D

2015. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!