Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti tapperolnátok már első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tapperolnátok már első alkalommal a moziban?

Figyelt kérdés

27 vagyok fiú, tehát nem azzal kapcsolatban kérek tanácsot, hogy hogyan kell megszólítani egy lányt. Sokadik randin lesz a héten, most találkozom először a lánnyal, neten ismerkedtünk meg, és elhatároztam, hogy először is moziba fogom elvinni - más értelmes dolog nem nagyon van a környéken. Namost én elvből nem szoktam moziban sem tapizni, sem semmi mást, éppen azért, mert annyira nyilvánvalónak érzem ezt és elcsépeltnek, hogy inkább meghagyom az intim közelséget későbbre, sőt, első randin sem szoktam hozzáérni a lányhoz.


Ti mit gondoltok erről? Ez moziban tapizós dolog azért még működhet, vagy nagyon alpári? Lányok is írhattok természetesen. 27/F



2014. máj. 21. 09:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mozi vagy sem, elsőrandin nem hagynám, hogy a fiú tapogasson, ott vége is lenne a dolognak.

A mozi szerintem harmadik randis esemény, az elsőn inkább beszélgetni szeretek egy kávé/fagyi mellett vagy csak sétálva, lényegtelen, de olyankor lehet megismerni a másikat. Ez csak az én véleményem.

2014. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27 evesen rand ia moziban. dearanyos :DD
2014. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért, randizni 17 évesen lehet csak szerinted?
2014. máj. 21. 15:58
 14/16 anonim ***** válasza:
És ezt most komolyan itt kérdezed meg?!
2014. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A véleményekre voltam kíváncsi, ha neked ez nem tetszik vagy nem egyértelmű, ne fáraszd magad, te fogyatékos.
2014. máj. 22. 04:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Tinik mennek a moziba randizni, es akkor sem az elson.
2014. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!