Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti tapperolnátok már első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tapperolnátok már első alkalommal a moziban?

Figyelt kérdés

27 vagyok fiú, tehát nem azzal kapcsolatban kérek tanácsot, hogy hogyan kell megszólítani egy lányt. Sokadik randin lesz a héten, most találkozom először a lánnyal, neten ismerkedtünk meg, és elhatároztam, hogy először is moziba fogom elvinni - más értelmes dolog nem nagyon van a környéken. Namost én elvből nem szoktam moziban sem tapizni, sem semmi mást, éppen azért, mert annyira nyilvánvalónak érzem ezt és elcsépeltnek, hogy inkább meghagyom az intim közelséget későbbre, sőt, első randin sem szoktam hozzáérni a lányhoz.


Ti mit gondoltok erről? Ez moziban tapizós dolog azért még működhet, vagy nagyon alpári? Lányok is írhattok természetesen. 27/F



2014. máj. 21. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kézfogás,simogatás,combsimogatás simán belefér,aztán majd meglátod a reakcióit.
2014. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

* Ez moziban tapizós dolog


Csak az ostoba és buta emberek teszik.

2014. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak filmekből kiindulva ez az elfogadott, de örülök, hogy vannak, akik egyetértenek velem.
2014. máj. 21. 10:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elviszed valami félelmetes filmre akkor nyugodtan megfoghatod a kezét miközben össze szarod magad a félelemtől. /Nálam így volt :(/
2014. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nő függő.. de próbaszerencse..igazi férfi voltál 4-es...
2014. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet,de mégis egy boldog párkapcsolatban élek vele azóta is.
2014. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát remélem, inkább ő sz*rja össze magát, nem én :D
2014. máj. 21. 10:09
 8/16 anonim ***** válasza:
úh, reméled hogy a lány akivel randizni mész összeszarja magát? :D Fura vágyak, de nem elítélendő. 2 girls 1 cup gondolom kedvenc.
2014. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát én eltörném a karod kb., ha taperolni kezdenél az első randin. Mondjuk nem is mennék moziba első randin, mert semmi köze nincsen az ismerkedéshez, alig lehet beszélgetni, megtudni valamit a másikról.

21L

2014. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Erről egy tanulságos(!) vicc jut az eszembe:


Lány:-Nagyon rendes voltál,hogy meg sem próbáltál fogdosni a mozi sötétjében.

Fiú:-Akkor találkozunk legközelebb is?

Lány:-Veled? Minek?

2014. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!