Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleménye tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleménye tényleg nem tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár hete beszélgetek taliztunk szerdán többször megcsókolt megölelt, mondta korábban is hogy van másik lány aki nagyon bejön neki csak nem tudja lesz e belőle valami majd tali után egy két napra mondta mégis össze jön azzal a lánnyal. Mikor kitette facebookon hogy kapcsolatban vannak mondta hogy ne írjak neki (a lánynak ) meg semmi mert nagyon fontos neki az a lány és azt mondta (elég ideges volt akkor )hogy nem tetszettem neki nem jöttem be neki ugy. De azt kérte ha nem utáltam meg akkor legyünk barátok. Tegnap mint barátok találkoztunk és többször kérdezte ha ő haza megy akkor én meddig fogok még a városban bent lenni és mit fogok csinálni, mintha kicsit tartott volna attól hogy azt mondom egy sráccal randizok majd utána, De fura volt hogy ennyire érdekelte hogy mit csinálok majd ha Ő elmegy mert mikor elösször taliztunk akkor nem érdekelte hogy utána én még mit csinálok.

nem tudom eldönteni hogy tényleg nem tetszettem neki és nem csak idegből mondta de akkor miért csókolt meg többször is és miért érdekelte, hogy ha csak barátok vagyunk én mit fogok csinálni még a tali után. vagy tetszem neki de akivel össze jött az régebb óta meg jobban bejött neki.

Bár lehet szerintetek ez egy hülye kérdés de engem érdekel a véleményetek hogy ha nem tetszik nektek valaki azt akkor nem csókoljátok meg többször is és utána nem kérnétek meg arra hogy a barátotok legyen ha mással jöttök is össze.



2014. máj. 20. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
tetszeni tetszhet több auto több ház és több nő is, valószinű hogy több vasat tartott a tűzben és te csak a tartalék játékos voltál számára, de ne légy magad alatt e miatt másnak nem te leszel a tartalék ;) csak pozitivan és tekints erre egyfajta tanulságként hogy ne omolj egyből akárki ölébe :)
2014. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"maradjatok baratok"

gondolom a doglott kutyat is megtartjatok.

egyebkent voltam mar hasonlo esetben, csak kihasznalt, tedd tul magad rajta.. de bocsi, ha tevedek.

ha erez irantad valamit, es latja rajtad majd hogy teged o mar nem erdekel ugyis o megy majd hozzad.

2014. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak a srác fatökű. A másik csaj is bejön neki, de szerintem az a kapcsolat nem fog sokáig tartani. (főleg ha elmondod neki, hogy smároltatok)
2014. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DaniMentha válasza:
nem kellett volna engedned h megcsókoljon 1. randin..szerintem..de te tudod
2014. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
annyira nem borultam ki igaz kicsit szarul esett mikor megirta mi a szitu, de a barátja maradok hogy lássam mennyire lesz az a kapcsolat hossz életű, de nem irok a lánynak semmit se ugy is nagy a távolság közöttük 60 km kb
2014. máj. 20. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!