Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap tetszettem a lanynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap tetszettem a lanynak de nem vagyok biztos benne?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy egy buliban megismertem egy nagyon aranyos csajt jo sokat dumaltunk nagyon szimpatikus volt. Elkertem tole a telefonszamat illetve mondta o is hogy tetszem neki. Nagyon orultem ennek csak egy discoba azert eleg csaloka a dolog szoval tartok tole hogy ugy a hetkoznapokba nem igazan tetszenek neki. Sot erosen valoszinunek tartom...

Szoval nemtudom hogy most ezek alapjan amiket mondott es ahogy viselkedett velem nekem az jott le hogy tetszem neki csak mondom felek tole hogy egyebkent meg szoba sem allna velem.

Szerintetek??

18/F


2014. márc. 29. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a bizonytalansági skálán 10-ből 15-ös. :D
2014. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat igen....:D

De mit gondolsz? Szerinted erdemes ezen ragodni vagy ha ott bejottem neki azert lehet nemi vonzalom??

2014. márc. 29. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, szerintem lehet. Próba cseresznye. :P
2014. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!