Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lánynak tetszem/nemtett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lánynak tetszem/nemtettszem/tetszettem?

Figyelt kérdés

#1 Vele véletlen találkoztunk, aztán szívességet kért tőlem, így megismerkedtünk, jóban voltunk, de nagyon visszahúzódó lány volt. Néhány fiúval beszélgetett csak rajtam kívül, amikor velem volt csak kettesben akkor azért egész megnyílt, de egy kicsit mindig olyan zavarban volt. Sokszor kedveskedett nekem finomságokkal, szemezgettünk, másképp viselkedett velem társaságban másképp ha ketten voltunk. Fura dolgokat csinált. Nem volt barátja, de néha az az érzésem volt, mintha el akarta volna velem hitetni, h mintha lenne valakije, h ezzel érdekesebbé tegye magát. Ezért kerültem végül is el.

Aztán sokkal később odajött ő hozzám, és motyogott valamit, nem is értettem, de újra elkezdett velem beszélgetni, ahogy ismerem nagy erőfeszítés lehetett neki, most így valamennyire jóban vagyunk, de elég kiismerhetetlen.


#2 Neki van barátja, vagyis volt. Nem tudom, hogy éppen mi a szitu, mert ilyen se veled se nélküled kapcsolatban vannak. Mindenesetre a lány sokáig olyan jeleket adott le, mintha tetszenék neki, folyton piszkált, beszólt, megérintett, beletúrt a hajamba, megsimogatott, meg közösségi oldalakon folyton rámírt. Én meg egy idő után be akartam próbálkozni nála, de kiderült h megint a pasijával van. Aztán amikor bevallottam neki, h mit akarok tőle, közölte ,h ő a barátjával van, és tőlem soha nem akart semmit. Azóta őt is elkerülöm. De ha látom, folyton figyel, meg keresi a társaságom, fene érti miért(?).


Mindkét lány a sulitársam, az egyik az osztálytársam, a másik a párhuzamos osztályba jár. Ők max látásból ismerik egymást. Mind végzősök vagyunk.

Valamikor mindkettő lány nagyon is érdekelt, több volt annál mint h csak tetszettek volna. De egyikkel sem lett végül semmi. Kíváncsi vagyok, h vajon ő részükről mi lehetett,mert abból a számos lányból akikkel kavartam, vagy érdekeltek, csak ez a 2 maradt kérdőjel(?). Egyébként most engem már csak az egyikük érdekel.


2012. nov. 12. 11:03
 1/1 Adamka1119 ***** válasza:
Most mi van? XD
2012. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!