Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda fiúként lehetséges,...

Ronda fiúként lehetséges, hogy életemben először és utoljára tetszettem egy lánynak, aki ráadásul még szép és formás is volt?

Figyelt kérdés
Igazából én már rörülnék, ha bármilyen lánynak is bejönnék, mert nincs mit szépíteni ronda arcszerkezetem van. Nagyon sok lány rondázott már le, akinél bepróbálkoztam. De votl egy lány, aki hiába szép, valamiért felfigyelt rám. Gyakran nézett hátra és pont rám, egyszer még mosolygott is rám. Aztán láttam, hogy a barátnője is furán izgatott lesz, ha meglát engem. Sajnos ez mára múlté, de azóta sem volt ilyenben részem, egy lány sem néz meg, egy lány sem ad jekeket, legalábbis egyértelműt nem. Haverok szerint is bejöttem a lánynak, de akárhogy is volt, fura, hogy ma már csak azt kapom, hogy ronda vagyok és kopjak le. Most az a szép lány valami ritka kivétel volt, aki talán egy magamfajta ronda srácot is helyesnek látott vagy inkább az jött be neki, hogy félénk, visszahúzódó voltam, esetleg egyik sem és ő is csak csúfolt a maga módján?
2014. márc. 24. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszettél már valakinek akkor nem lehetsz ronda.
2014. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából sosem tudtam meg, hogy valóban tetszettem-e neki. De azt a szót, hogy ronda már megszámlálhatatlan lány mondta rám valamiért.
2014. márc. 24. 18:44
 3/6 liza6789 ***** válasza:
lehet hogy nem vagy szép vagy csak nem gondolod magad annak ,de mindenkinek más a szép.majd biztos lesz 1 olyan lány akinek te leszel a szép és szeretni fog. :) csak várnod kell rá :)
2014. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, sok hülye pi.csa már akkor is azt mondja egy srácra, hogy ronda, ha nem tetszik neki. Pedig a nem tetszik != ronda. Másrészt aki ezt így a szemedbe mondja az magát minősíti nem igaz? Azokkal nem is kell foglalkozni, nem kell adni a véleményére.
2014. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Könnyen meglehet,hogy tetszettél neki.. Én is voltam szerelmes mások szerint rondának ítélt fiúba,de engem egyáltalán nem érdekelt,hogy hogy néz ki..:) Sok lánynak nem számít a külső. Ne legyél ilyen önbizalomhiányos,te is megfogod találni azt a lányt,aki a belsődért szeret.Egyébként meg nem is biztos,hogy 'ronda' vagy. A kérdésed alapján normális gyereknek tűnsz,nem az a tipikus öntelt,bunkó fiú,mint amilyenekből mostanában elég sok van. :)
2014. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ott cseszed el, hogy kifelé is ezt a nyomorék önképedet/gondolkodásodat sugárzod, ezért nem vagy szimpi a csajoknak és ezért nem érzik jól magukat a közeledben(a társaságodban).

Szoktam látni a héven egy ronda srácot, és még férfi szemmel is látszik hogy árad belőle a kedvesség.

2014. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!