Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki egy pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki egy pasiról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
19 éves (titkon meleg) srác vagyok...az osztályomba jár egy pasi (fél éve) aki tetszik, de nem tudom, hogy hogyan tudassam vele...merthogy ő sem tudja, hogy én meleg vagyok és én sem tudom, hogy ő az-e...
2009. dec. 28. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg, máshogy nem megy.
2009. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%
meleg vagy-e , buz.i-e vagy?:D Belga rulz(tudom ez nem volt benne)
2009. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
ne titkold hogy meleg vagy és nem lesz gondod az ismerkedéssel.
2009. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát erre a kérdésre én is keresem a választ csak annyi hogy én 20 vagyok és bi... :D és ezt az osztályomba tudják bár lehet csak poénnak veszik
2009. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!