Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már 8 éve ismerek és a napokban mondtam el neki, hogy nem éppen barátként tekintek rá, viszont ő azt mondta, csak legyünk barátok. Elég kilátástalan vagyok ezzel az üggyel kapcsolatban, mit tudok enni?

2014. máj. 15. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyél pizzát, rántotthúst, vagy amit éppen akarsz.
2014. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 aladar12 ***** válasza:
ha barátot mondott esélytelen, ha havert akkor van egy kis esélyed
2014. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem enni, hanem tenni (elírás)
2014. máj. 15. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ember, küzdj, és bízva bízz:)
2014. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És rollerozz, hogy el ne hízzál. Ha azt mondta, maradjunk barátok, akkor nem akar veled járni, csak nem akar megbántani. Hagyjad a fenébe. Ne tapadj rá, csak magadból csinálsz majmot.
2014. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2. kommentelő: azt mondta, hogy csak barátként tekint rám :/

4. kommentelő: hááát, nem akarom erőltetni, ha ő nem akarja. tiszteletben tartom amit mond, mert alapból jó barátom, viszont ez most így jött ki.

2014. máj. 15. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első lépcsőfok egy nő felé a barátság (ezzel akarja érzékeltetni, hogy már jóval több vagy egy kedves havernál), a következő meg a kapcsolat.Nem ártana tisztában lenni a fogalmakkal:)ha csak barátságot akar egy nő, akkor azt nyomatékosítja az adott illető számára: hogy eddig és nem tovább. Ha nem nyomatékosítja, akkor esélyes vagy:)
2014. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogyan már elmondta az előbb, nyomatékosította. Ha minden héten a nyakára jár akkor meg még csak majmot csinál magából.
2014. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazán akarod-e Őt? Ha a válaszod IGEN, akkor kezdj el dolgozni magadon, de nagyon komolyan.Valamiért "kevés" lehetsz neki, de ezt már ennyi idő után sejtheted, hogy milyen srácra vágyik. Legyél türelmes, és ha már hozod azokat "paramétereket" -itt most nem az agyagiakra gondoltam-,ami neki szimpatikus, kapsz tőle jelzéseket. Addig nyugi...akkor pedig hajrá!
2014. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A válasz természetesen igen, én köszi a biztatást :)
2014. máj. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!