Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nem ír vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tetszik nekem valaki.Idősebb nálam.Írtam neki két üzenetet.Az első az egy totális baromság lett, a második levélben meg elnézést kértem tőle, hogy ilyen hülyeségeket írtam, és próbáltam vele barátkozni. Megkértem, hogy írjon vissza ha lesz ideje.Már rengeteg idő eltelt és láttam,hogy még aznap elolvasta a levelet de nem írt vissza semmit.Most mit csináljak?A harmadik levél már elég gáz lenne, tekintve az előzőket...Mit kellene tennem,hogy visszaírjon vagy, hogy barátkozzon velem?Adjatok ötleteket kérlek!
2008. júl. 28. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönsz neki, visszaköszön ha normális.Talán beszélgetni is fogtok.Szerintem az lenne a gáz, ha úgy tennétek,mintha mi sem történt volna.Nem hiszem, hogy szégyellned kellene, ha barátkozni akartál...különben is,ha megismernéd jobban, lehet, hogy a lila köd is elszállna.Te mindent megtehetsz, de ha nem akar közeledni,nincs mit tenni...

Ha nem lesz változás,én a helyedben megpróbálnám elfelejteni.A várakozásnak úgyse lesz jó vége, megint csak te fogsz rágódni a dolgon,kínlódni, a másiknak lehet , hogy eszébe se jutsz. Bocs, hogy az én példámból indulok ki, de én így tapasztaltam.Én is csak barátkozni akartam először,aztán ha megismer, hátha..de jó nagy marha voltam.

De sok sikert, ha nem adod fel!

2008. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is gáz lennehogy őszintén megmondjam, na meg bunkóság, hogy ismerjük egymást(látásból) és még csak nem is köszönök neki.

Egyenlőre mg nem adom fel.Most megpróbálok mindent,de ha nem jön össze úgyis hagyom az egészet...Köszi,hogy írtál!:)

2008. aug. 2. 09:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekelne, hogy mi lett a vége?
2013. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon régen volt már. :) Igazából semmi sem lett az egészből. Sosem írt vissza, de már nem is bánom. Annyira régen volt, hogy csak egy jót mosolygok az egészen. :)
2014. márc. 6. 21:33
 15/15 Pascal Áron válasza:
Téged visszajelölnek a lányok?😂. Najo, tudom ez a probléma már rég megoldódott, de én tök normális vagyok. Zenélek, Sportolok, hamarosan lesz saját együttesünk és a lányok meg arról pletykálnak hogy én milyen vagyok mert próbáltam barátkozni a lányokkal. Kb 3 al... Mindegyik bunkó volt. Az egyik kikonyorogte a titkom majd elpletykálta és megmondta hogy ennyi erővel bárkinek elmondhattam volna, majd elküldött a faszba. A második megmondta hogy hagyjam békén mert nem érdeklem a harmadik vissza se írt. És semmi gázat nem írtam... Franc se érti ezeket a mai lányokat. Meg azt hogy mi alapján választanak pasit...
2018. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!