Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nem ír vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tetszik nekem valaki.Idősebb nálam.Írtam neki két üzenetet.Az első az egy totális baromság lett, a második levélben meg elnézést kértem tőle, hogy ilyen hülyeségeket írtam, és próbáltam vele barátkozni. Megkértem, hogy írjon vissza ha lesz ideje.Már rengeteg idő eltelt és láttam,hogy még aznap elolvasta a levelet de nem írt vissza semmit.Most mit csináljak?A harmadik levél már elég gáz lenne, tekintve az előzőket...Mit kellene tennem,hogy visszaírjon vagy, hogy barátkozzon velem?Adjatok ötleteket kérlek!
2008. júl. 28. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ir vissza szerintem ne eroltesd a dolgot...a kornyezetemben is volt hasonlo eset, (mar gimnaziumban) es nem sult ki jo belole...eges volt de nagyon...szerintem hanyagold, (rosszindulat nelkul) udv
2008. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam de mivel ismerem őt,pár jellemvonását is ismerem.De ahogy láttam rettentő feledékeny...Szóval nem tudom...
2008. júl. 28. 18:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fontos dolgokat nem felejti el, es nemakarom elkergetni a rozsaszin felhoket, de ha ezt elfelejtette...habar...ki tudja? sztem csak O !
2008. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanez volt velem ma.Két napja írtam egy lánynak(régóta ismerem, nagyon tetszik).Azt hittem, kicsit írogatunk,barátkozunk, normálisan írtam neki.Két sorban válaszolt is.Legalább tudom mi az ábra.:p

A te szitud:

Harmadikat ne írj neki.Már az elsőre is illet volna válaszolni, ha van modora.Ilyet nem lehet elfelejteni.Lehet , hogy csak egyoldalú a dolog.Ne pazarolj rá több érzelmet,nem érdemli meg ha ilyen.Ha kevés az ideje, 5 perce csak lenne , hogy reagáljon.OK, ha nem azonnal, de ha napok telnek el, és semmi válasz, az bunkóság.

2008. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom...De nem lehet az,hogy nem volt ideje épp,hogy csak elolvasta és mivel odaírtam,hogy akkor válaszoljon ha ráér, lésőbbre halasztotta és elfelejtette.A levelet nem törölte ki...
2008. júl. 30. 10:01
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a közeljövőben találkozunk majd a munkája miatt.Ugye nem rendez jelenetet mindenki előtt, hogy miért küldök neki ostoba leveleket?Írjatok kérlek...
2008. júl. 30. 19:19
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Csak nem,ez rátok tartozna...lehet hogy tréfával üti el:D Lehet,hogy nem akart kapkodva válaszolni tényleg. Egyébként szabad tudni, mennyivel idősebb nálad?Vagy szerinted lenne oka rá jelenetet rendezni?Miket írtál, amiről te azt gondolod , hogy ostobaság?(az utolsó válaszoló voltam)
2008. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát jó,majdnem 12évvel idősebb...Ez van...És tényleg egy nagy hülyeséget írtam.. a tartalmát a biztonság kedvéért nem írom le...olyan hivatalos formát öntött a levél egy jó adag ostobasággal fűszerezve...de semmi olyasmit nem írtam...Csak arra gondoltam, hogy azért rendez jelenetet mert idegesítik a hülye leveleim és elege van belőlük...és esetleg majd azt hiszi, hogy így belevésem majd az agyamba,hogy ne "zaklassam".Erről van szó..de én már nem értek semmit...
2008. júl. 31. 16:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy túl fiatalnak tart,de ez se biztos, vagy van valakije. Bosszantó, tudom, ha nem válaszolnak.

Talán próbálj másokkal barátkozni, ha nem megy nem kell erőltetni ezt a dolgot.Biztos találsz valakit a saját korosztályod körében is!(ugyanaz voltam megint)

2008. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó de én csak barátkozni szerettem volna.Meg, hogy jobban megismerjük egymást.Az is valami.De..nem értem...Most egyenlőre tényleg nem tudok mást csinálni csak várakozok.De ha esetleg találkoznék vele ezek után nem lenne gáz ha odaköszönnék neki,h szia?Szted?
2008. aug. 1. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!