Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még romantikus férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki060 kérdése:

Vannak még romantikus férfiak? Vagy az már nem divat számukra?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 21:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom,hogy szívtam már meg romantika miatt,úgyhogy soha többet!
2014. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Szergej55 :) olvasd el Dr.Csernus Imrének a Férfi cimű könyvét ;)
2014. máj. 8. 22:24
 23/34 anonim ***** válasza:

# 20:

Köszönöm a válaszodat.


(A prűd mást jelent. Te a konzervatívra gondolsz... igen egy idegesítő gyökér vagyok egyébként)

2014. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
A prűd az a régies én ugy tudom..De ha nem akkor én kérek elnézést nem vagy minden szóval tisztában..Főleg nem magyarul
2014. máj. 8. 22:28
 25/34 anonim ***** válasza:
én is vágyok egy romantikus,érzelmes,törödő,figyelmes pasira.. ezért nincs pasim :D de persze vannak még ilyenek,csak sajnos kevés.. de én igyekszek egy ilyet kifogni :))
2014. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
9%

# 22


Csernus Imre egy idióta.Előbb magának hozzon össze egy működő kapcsolatot.Aztán ossza az észt.De az ilyet is csak a nők veszik be.

2014. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

# 26:

Azért annyira nem idióta. Én is olvastam pár könyvét és láttam pár műsorát... érdekes dolgokra világít rá. Tény, hogy a saját életében már nem annyira legény a gáton, de kívülről mindent könnyebb kezelni...

2014. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

# 24:

Az inkább a szégyenlőst jelenti. A konzervatív jelenti a régi értékrendet követő egyént. De mondjuk ez tényleg részletkérdés.

2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Amit Csernus mond azt minden férfi tudja már alapból,csak ők nem érnek rá ezen agyalni egész nap.


Addig amíg nem mutat példát egy működő kapcsolattal,számomra hiteltelen ember

2014. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Én kimondottan szeretem csernust..Nem mond hülyeséget..

Amúgy egy férfi is lehet romantikus ahhoz nem kell nyálgépnek lenni..

Elnézést akkor a rossz szó használatáért..

2014. máj. 8. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!