Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még romantikus férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki060 kérdése:

Vannak még romantikus férfiak? Vagy az már nem divat számukra?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 21:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
31%
Persze, csak őket már eltemették kérdező.
2014. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Ki kérem magamnak :) engem még nem temettek el
2014. máj. 8. 22:08
 13/34 anonim ***** válasza:
Téged most síratunk...:D
2014. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Még mindig nem közölted, hogy milyen korosztályról van szó. 16 évesek között ne várj romantikát. 20 felett viszont nagyobb az esély rá. De csak akkor, ha te is olyan lány vagy, akiért megéri romantikusnak lenni...


(egyébként pozitívan értékeltem én is a 8-as ideböffentését, ilyenek a mai lányok... Nem éri meg a fáradozást. De hamarosan jönnek a szexrobotok és akkor annyi nektek lányok. :D )

2014. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
A 20 év felettiekre gondolok..engem az nem hat meg ha egy pasi gazdag és egy jó autóval jon értem és elvisz egy méreg drága ékterembe..Az apróságokat jobban tudom értékelni
2014. máj. 8. 22:14
 16/34 A kérdező kommentje:
13-mas ne sirass :D még nem akarom hogy eltemessenek
2014. máj. 8. 22:15
 17/34 anonim ***** válasza:

Akkor én mint 26 éves azt mondom, hogy van már szakmám, de nincs még diplomám (a végén vagyok és nemsokára), rendes állást sem találtam, pedig kerestem; de mégis dolgozok, csak kevés pénzért és nem mindig.


Nincs autóm, nincs házam, nincs nagyon pénzem, de amim van, azt megosztom a párommal (így voltam legutóbb is kihasználva elég rendesen), odaadó vagyok és hűséges... Persze tengernyi más tulajdonságom is van, amit nem soroltam fel, de tudnál például engem értékelni?


Vagy csak mellébeszélés az, hogy nem hat meg, ha kocsival megy érted stb stb...?

2014. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Szergej55 ***** válasza:
Férfira van szükségetek vagy valami romantikus nyálbélára?
2014. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Költőnő? ***** válasza:

A-a.

Azért ennek elvileg lennének fokozatai is.

2014. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
17-es..Igen tudnálak értekelni..Mert nem azon van a hangsúly hogy milyen autod van mekkora házad..nem akkor fognak szeretni..A belső értekek többet jelentenek..nézhettek prűdnek..
2014. máj. 8. 22:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!