Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek a normális pasik? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a normális pasik? 18L

Figyelt kérdés
Manapság nincs egy normális, kedves, vicces, megértő, őszinte pasi, mindegyik bunkó és mindegyik a plázarib-ancokkal jár.
2014. máj. 5. 23:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mi számít normálisnak? :) Én annak tartom magam, de a lányok nem. :(
2014. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
a könnyeid mögé
2014. máj. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
mászkálnak a világban, csak valószínűleg nem olyan kigyúrtak, Pepsi reklám fazonúak, úgyhogy nem igazán veszed őket észre. Szar dolog a szelektív vakság.
2014. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de én nyúltam le az utolsót.
2014. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Itt vagyok :)
2014. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Megunték, hogy nincs normális nő, csak az általad leírt plázarib-ancok, így cölibátust fogadtak, a többség meg rituálisan véget vetett az életének.
2014. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem akarok altalanositani, de ti lanyok elobb eszrevesztek egy diszb*zit mint egy normalis, huseges sracot (nem mindenki, de legtobben igen)
2014. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Minden pasi normális lesz egyszer.... ugyanis rá fog mindenki jönni,hogy uuuu kéne mostmár valamit csinálni az életben,hogy hátra hagyjak valamit....

Az egy másik probléma,hogy aki mindig is normális volt azt észre sem veszik a nők... Jó nem minden esetben.. mert én pl írok 3 sort egy csajnak és szerelmet vall nekem o.O na ettől a falra tudnék mászni...

De az is igaz,hogy a normálisak nem jönnek össze általába akivel tudnak.. Mert van egy lány... nagyon szeretem.. már 2 éve ismerem személyesen..

Mindig mondom neki,hogy mennyire szeretem és észre sem vesz. Nem plázacica.. okos,szép és van egy stabil életcélja is..

Hogy a kérdésedre választ adjak hogy hová tüntek a normális srácok..

``Változnak az idők,vele változnak ők is,,

2014. máj. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!