Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randitippek kezdőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randitippek kezdőknek?

Figyelt kérdés
Tudtok1-2 jó tippet,történetet mondani kezdő randizóknak?14f

2014. máj. 1. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Te még ülj otthon és nézd a Minimaxot.
2014. máj. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahoz képest,hogy nekem kéne nézni a minimaxot neked is jó sok időd lehet oltogatni másokat,
2014. máj. 1. 07:01
 3/4 haemorgen ***** válasza:
Kellemetlen témákról pl. politika vagy olyan témák amikről több rosszat lehet elmondani mint jót ne beszélj, azon kívül mindenről, az első randin kevésbé fog emlékezni arra, hogy mit mondtál, mert még szokatlan leszel neki az elsőn, úgyhogy arra koncentrálj, hogy minél többet beszélj, ne legyenek "csendek". A körülményekről is lehet beszélni sokat "milyen finom ez a kaja stb.". a 3/4-nél kérd el a tel. számát ha még nincs meg, szexről nem szabad első randin beszélni, ezt azért mondom mert sose lehet tudni :D
2014. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első randim így zajlott: Elmentem a lányhoz (más település), elnéztem a menetrendet és lekéstem az utolsó járatot, a haverom és az anyja jött értem.

Aztán már friss jogsisként kivittem egy lányt egy romantikus csendes helyre kocsival, lemerült az akkumulátor, az egyik haveromnak kellett értünk jönnie.

2014. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!