Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás "nagyon kezdőknek"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Randizás "nagyon kezdőknek"?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy habár már 16 éves vagyok eddig egy olyan lány se volt akivel kölcsönös lett volna a (külső) szimpátia. Lefogytam és rendbe szedtem magam és azt mondják, hogy jól nézek ki és többek közt a legszebb lány a suliban is mosolyog rám és bociszemekkel néz, meg összesúg a többi lánnyal a hátam mögött. Ez azt jelenti bejövök neki gondolom. Egy iskolába járunk, de azelőtt nem sokat beszéltünk. Ha akkor odamegyek hozzá, beszélgetek egy kicsit, majd elkérem a számat annak örülne?
2010. okt. 11. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod mindenféleképpen örülni fog neki!:-)Mikor beszélsz vele látni fogod hogy biztosan tetszel-e neki!Amikor a számát elkéred(ez 1jó tanács)akkor meg ne úgy csináld hogy "Na megadod a számod?" vagy "Számot cserélünk?"

szóval ne rá bízd a döntést.Hanem mond neki hogy szeretnéd megnézni a telefonját,majd csörgesd meg magad!Legyél domináns,határozott!:-)

2010. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az elsönek én nem örülnék neki ha egy srác akit nem is ismerek a megkérdezésem nélkül elvenné a számom..inkább csak simán kérdezd meg..egy lány
2010. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó ne 5perc után kérd el hanem minimum fél óra után,miután megvolt a vonzalomkeltés!De azt csinálsz amit akarsz,remélem azért összejön!

22F

2010. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is, gratulálok, hogy rendbe szedted magad. Ez azt jelenti, hogy vállalod magadért a felelősséget. Bátran közeledhetsz BÁRMELYIK lányhoz. Ahogy épp sikerül.
2010. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!