Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fíknak kell fizetni randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fíknak kell fizetni randin? Vagy ez mar elavult?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Első randin talán a fiúnak illik. De onnantól én megmondanám, hogy fele-fele. Ne a pénzemért kelljek mán
2014. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy kis apróságot lehet néha néha, mondjuk egy csoki, egy kávé egy süti simán jó, de nem azzal kezdünk hogy "Helló, kéred azt a LED TV-t és a BMW-met?" Ja, és szerintem az sem jó kezdőduma hogy "Meghívhatlak egy üdítőre?".
2014. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan hogy elmentem egy lánnyal sétálni, és ő vett fejenként 2 sört, meg cigit is ő hozott. Meg olyan is volt hogy épp volt pénzem, és végigkérdeztem csomó dolgot hogy kér-e. Pl pizza, sör, kürtös kalács stb. Nekem ha van pénzem nőt, és férfit is lazán meghívok egy sörre, vagy valami hasonló apróságra. Ha nincs akkor meg elfogadom nőtől is. Nem szoktam semmilyen jellegű kapcsolatban a pénzzel foglalkozni.
2014. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!