Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fíknak kell fizetni randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fíknak kell fizetni randin? Vagy ez mar elavult?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát egy üdítő belefér. De sokat nem szabad első randin költeni.
2014. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Van férfi, aki ragaszkodik hozzá, hogy ő fizessen, de van nő, aki meg a fele-fele alapon fizetéshez ragaszkodik.Kinek mi. Megegyezés kérdése.
2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
mindig a fiunak kell fizetni.... a lányok már egy egyszerű sétát, beszélgetést egy romantikus helyen, vagy egy közös városnézést már nem is nagyon tudnak értékelni... mindig csak fizetünk és sajnos sokszor átvágják a fejünket is, hiába hozzuk le Nekik a csillagokat az égről...
2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja sokat nem szabad fizetni max egy üdítő vagy egy üres tölcsér amibe vehet magának gombócot. Lehet h a végén semmi sem lesz belőle...szóval...aztán meg megbeszélitwek szépen.
2014. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem várnám el, hogy a fiú fizessen, de sok lány elvárja. Ha nem nagy összeg, szerintem ajánld fel, egy kis kedveskedés sosem árt. De ne csinálj belőle rendszert, legközelebb már fizessétek felesben.
2014. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 üres tölcsért amibe vehet magának fagyit :D:D:D:D:D
2014. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy mekis menü esetében??
2014. ápr. 23. 20:39
 8/13 anonim ***** válasza:
most egyszer nem bírsz ki 1200 ft-ot? ne már
2014. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy szokas a lanynak elő kell vennie a pénztárcáját?
2014. ápr. 23. 20:51
 10/13 anonim ***** válasza:
hát én azért figyelném a reakcióját, hogy felajánlja-e a hogy kifizeti a saját részét mert ez már jelzésértékű de alapjába én fizetném.
2014. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!