Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú egy ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú egy ilyesmi helyre meghív titeket bárhol az országban), ahol a 2 napért 40 ezer ft-ot kell fizetni és mindent ő áll, akkor benne vagytok vagy simán nemet mondtok?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú, aki régóta próbálkozik nálatok. Olyan semleges nektek, tehát se nem az esetetek, se nem undorító alak. De jól öltözik, intellektuális, rendes és szép beszédű, egyenes és tisztességes a srác. Belementek a dologba és adtok így egy esélyt neki, vagy rögtön nemet mondtok?
2014. jan. 2. 11:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2014. jan. 2. 11:34
 2/21 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy nem is vagytok együtt csak elhívna wellnesezni? Vagy hogy?
2014. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha van kedved szexelni vele, akkor menjél. A srác vagy meg akar fektetni és ezért hív el, vagy így próbál udvarolni, de ez esetben meg jó nagy balf-asz.
2014. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Úgy, ahogy mondod.


Srác vagyok, szerelmes vagyok egy lányba. Ő nem belém, nincs meg az a plusz. De külsőleg nem undorodik tőlem, elfogadna, de mint férfi, nem érzi azt a pluszt. Ezért gondoltam, hogy elhívom egy ilyen helyre teljes kiszolgálással 3 napra és 2 éjre, hátha sikerül beudvarolnom magamat nála. Kitenném a lelkemet is. De nem hiszem, hogy belemenne. Persze ennyi pénzért igényes prostituáltat is lehetne kapni egy éjre, de nekem az nem kell.

2014. jan. 2. 11:39
 5/21 anonim ***** válasza:

Én az ilyen wellnessnek kikiáltott helyeket nem szeretem alapból, de ha ettől eltekintünk... nem nem fogadnám el. Ha a barátnője lenék akkor igen, de így inkább kellemetlen lenne nekem, ha felhozná.

És ha megmondaná a srác, hogy azért mert szeret akkor még rosszabb lenne, mert úgy jönne le, hogy a szeretetem meg akarja venni.


Semleges férfinek biztos nem mondanék igent. Max csak a barátomnak. Nem lenne pofám így kihasználni az illetőt és ha a személyiségével nem tudott bevágódni, akkor megette a fene a wellneszt, mert azzal sem lesz jobb ember.

2014. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, lehet jó nagy bal..sz vagyok, de minden próbálkozásom eddig a falról pattant vissza, mert csak barát akar lenni, így próbálok meg közeledni hozzá. Ha kell, akár minden hónapban elhívom ilyesmi helyre 1-1 hétvégére.
2014. jan. 2. 11:41
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a lány, hogy ha annyira akarom, akkor egy próbát tehetünk, de nagyon meg kellene őt nyernem, hogy legyen a későbbiekben esélyem.
2014. jan. 2. 11:43
 8/21 anonim ***** válasza:

Te reménytelen vagy :)

Szerinted ez egy lánynak vonzó ha tepernek érte? Rohadtul nem. Persze vannak önbizalomhiányos lányok is, lehet ilyen a te kiszemelted, de alapvetően irigyellek ennyire ráérsz egy lányra várni. Hát hajrá :)

2014. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban semleges nálam akkor biztos hogy nemet mondok mivel oké hogy próbálkozik de ezzel én azt érzem hogy a pénzéért akarna engem megvenni. Oké hogy egyes lányok (elnézést az általánosításért) simán belemennek ebbe. De én még attól sem várnám el aki vonzó számomra mert rosszul érezném magam.

De így főleg hogy én nem tudnám viszont szeretni főleg ha tudom hogy ő igen. Ez engem mocskosul bántana. Még ha jó barátok lennénk akkor is.

Megmondanám neki hogy ez nem állapot mert olcsó jóval olcsó helyeken is kitud kapcsolódni az ember wellnesezéssel én szerintem. Meg oké vannak nekem is igényeim de elsősorban ne a pénztárcára és a bankszámlákra vagyok kíváncsi.

Voltam már együtt egy olyan sráccal aki gazdag családból származott és tőle nagyon sok mindent megkaptam pedig nem igényeltem de fájt a szívem is mert a tudat ott volt hogy sokan azt hitték azért vagyok vele mert sok a pénze. pedig nem így volt szerettem őt, én megmondtam neki a több 10 ezer forintos aranylánc után hogy ezt nem fogom elfogadni tőle, mert nem a pénzéért vagyok vele. Oké hogy szerettük egymást és kedveskedni akart nekem, de ezek nem olyan személyes ajándékok amik szívből jönnek, és oké hogy azt gondolja hogy megérdemlem de akkor sem szívből jövő. Ha közösen lennénk együtt egy háztartásba és közösen dolgoznánk meg ezért a gazdagságért tehát én is beleadok mindent akkor azért más de így hogy én semmi olyat nem adok ő meg szinte egy marék pénzt képes otthagyni bárhol csak miattam az nekem sok.


Én ezért is szakítottam vele mert nem tudott leállni ezzel. Ő úgy volt vele hogy pénzért mindent megkaphat, pedig nem ronda kövér srác volt, teljesen normális, sportos ember volt, teljesen normális életkedvvel, jó elképzelésekkel, nem volt beképzelt, én ebbe a rácba lettem akkor szerelmes és nem abba akit később ismertem meg benne hogy sok pénze van.

Pedig ő nem eresztette el magát nem volt sok márkás ruhája meg 15 éves autóval járt mindenfelé pedig megtehették hogy vadiúj autót kapjon 4-5 millióért. De az bántott hogy sokat költött rám.

Az hogy ha 10-15 ezer lenne ez az utazás még elmennék de az biztos hogy valamit vissza adnék belőle.

De hogy ennyiért az szerintem nagyon sok.

Még akkor is ha szeretem őt meg akkor is ha csak kikapcsolódnék és csak simán lennék vele.

De az tuti hogy az ilyen ember szeretne kapni valamit és az a valami viszont a szerelem. tehát ez pénzért nem vásárolható meg, nálam legalább is nem!

Ha szívből jövő dolgokkal kedveskednek nekem az az igazi én úgy gondolom és nem kell drága ajándékokkal ellátni.

2014. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem csak szexet akarok, azt csak akkor, ha belém szeretne, amit így is gondolok. Ennek ellenére sem nagyon akar engem, de valamit lépnem kell.
2014. jan. 2. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!