Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú egy ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú egy ilyesmi helyre meghív titeket bárhol az országban), ahol a 2 napért 40 ezer ft-ot kell fizetni és mindent ő áll, akkor benne vagytok vagy simán nemet mondtok?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú, aki régóta próbálkozik nálatok. Olyan semleges nektek, tehát se nem az esetetek, se nem undorító alak. De jól öltözik, intellektuális, rendes és szép beszédű, egyenes és tisztességes a srác. Belementek a dologba és adtok így egy esélyt neki, vagy rögtön nemet mondtok?
2014. jan. 2. 11:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ha tepernek érte? Pont, hogy ez nem az, hanem udvarlás és legfőképpen nem megvásárolni akarom, az nem állt szándékomban. Szerintem meg egy érzelmileg stabil lány igenis szereti, ha udvarolnak neki.
2014. jan. 2. 11:47
 12/21 Zakathol ***** válasza:
Ez nem udvarlás. Kimozdítod a komfortzónájából azzal, hogy kiszakítod a környezetéből, ráadásul ezért te súlyos tízezreket is kiadsz. Ez gyakorlatilag érzelmi zsarolás.
2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom megvásárolni a szerelmét, csak picit hatni rá, hogy én érte bármit megadnék, amennyi tőlem kitelik.
2014. jan. 2. 11:57
 14/21 anonim ***** válasza:

Egyet ertek picit az elozo valaszadoval.

En is kellemetlenul ereznem magamat ilyen helyzetben es nem fogadnam el a meghivast!

Inkabb probalj meg maskeppen kozel kerulni hozza :

probalj meg talalni "kozos pontokat", pl.: kozos erdeklodesi kor, zene, hobby, filmek es arrol beszelgetni vele, meggyozven a lanyt, hogy voltakeppen mennyire egy huron pendultok es " megertitek egymast". ;)

Hogy persze ez kideruljon en inkabb azt javasolnam, hogy hivd el egy etterembe, vagy az elejen csak kavezni, teazni /ki mit szeret/.

En biztos hogy egy atlag sractol is szivesen vennem es felkeltene az erdeklodesemet!

De uszni meg wellness szallodaba az elejen meg ne hivd, mert "furdoruhas bemutatot" nem hiszem hogy szivesen akar neked tartani, plane az elejen nem!

Good luck!

:D

2014. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Zakathol ***** válasza:
Ja, és nem utolsó sorban ez egy kétségbeesett húzás, amiből a nő annyit lát, hogy egy szerencsétlen alak vagy, aki nem tudja a szívét önmagával megdobogtatni. Inkább veszel neki valami drága cuccot "azt' jóvan"... Ezt én még férfiként is gáz megoldásnak érzem.
2014. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én ezt nem érzem ekkora bűnnek. Sok ismerősöm is így vágódott be sok lánynál.
2014. jan. 2. 12:02
 17/21 Zakathol ***** válasza:

Attól, hogy sokaknak ez bejön, még nem lesz kevésbé szánalmas.


Ha egy nő önmagadért, azért amilyen ember vagy, nem kedvel meg, de egy ajándék wellness-hétvégéért belemegy egy kapcsolatba az meg tudod milyen...

2014. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Engem már nem érdekelne az sem, hogy miért van velem. Eleinte legyen ezért velem, később pedig szép lassan szerelmes lehet belém.
2014. jan. 2. 12:06
 19/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, lehet valaki már leírta ezeket, nem olvastam el az összes hozzászólást.

Először is: mi az, hogy a lány ilyet mond, hogy "megpróbálhatjuk, de ahhoz nagyon meg kell győznöd." Ki ő, az angol királnyő?! Nagyon elkapattad magaddal kapcsolatban, de ez a te hibád.

Ha egyszer nemet mondott, akkor minek alázod magadat tovább? Ez olyan, mint ha szórakozóhelyen odamennél egy lányhoz, hogy táncoljon veled. Elutasít, erre te viszel neki egy pohár kólát, hogy "na és most?" Megint elutasít, erre viszel neki egy drága koktélt. Aztán egy üveg pezsgőt stb.

Érted? Nem fogja elfogadni, emrt úgy érzi, hogy ezzel tartozik neked.

De te is jó buta vagy, hogy egyáltalán ilyen eszedbe jutott. Ez a viselkedés egy férfitől szerintem szánalmas. Ha nem akkor nem, nincs harag.

Másik dologŰ: hogy a francba tudsz valakibe szerelmes lenni, ha nem is jártok, nem is ismered? Lehet, hogy abban a heti pár órában amíg találkoztok jó arc, de nap-mint-nap vele élni meg pont rémálom. Felesleges felépítened magadban egy idealizált képet, amíg nem ismered az összes részletet...


Légy férfi, viselkedj normálisan.

Az udvarlás egy becsülendő dolog, de amit te csinálsz, annak köze sincs hozzá. Te csak magadat alázod porig újra és újra.

Az udvarláshoz hozzátartozik, hogy a férfi tudja: mikor elég, mikor kell abbahagyni.

2014. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha minimum 50 ezer es persze all mindent ...


ugyan mar tök mindegy, mennyi penzert viszed el, ha ismer akkor tudja hogy van penzed es igy sem kellesz neki.

2014. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!